160525 мрія1Найбільший в світі транспортний літак Ан-225 "Мрія" здійснив рекордне вантажне перевезення і повернувся до України.

 

 

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі ДП "Антонов".

"21 травня 2016 р. найбільший в світі транспортний літак Ан-225 "Мрія" доставив з Лейпцигу (Німеччина) до Абу Дабі (ОАЕ) з проміжною посадкою в Каїрі вантаж загальною вагою 169 т. Ця партія вантажу насосної станції німецької компанії MAN, перевезеної на замовлення Chapman Freeborn Airmarketing GmbH, складалася з шести частин, найважча з яких важила 80 т", - повідомили в прес-службі.

До цього "Мрія" доставила вантаж в австралійське місто Перт, український літак зустрічали понад 10 тис. глядачів.

 

160525 мрія2

З метою належної підготовки вантажу до перевезення фахівці "Авіаліній Антонова" надали необхідні консультації на заводі, де було виготовлено станцію. В результаті, вантаж було вчасно і безпечно доставлено до місця призначення.

 

Ан-225 "Мрія" - єдиний в світі літак, здатний транспортувати 169 тон різнорідного за своїми характеристиками (вазі, розміру, несиметричній площині опорної поверхні та т.ін.) вантажу. До того ж, використання Ан-225 дозволило суттєво зменшити вартість перевезення у порівнянні з доставкою цього вантажу двома літаками Ан-124-100 "Руслан".

 

160525 мрія4

 

 

Комерційний рейс з Лейпцигу до Абу Дабі було виконано після двічі прем'єрного візиту Ан-225 до Австралії. Адже цей літак не лише доставив генератор до міста Перт, а ще й перевіз великогабаритний вантаж загальною вагою 30 тон з Перту до Мілану. Таким чином, на додаток до першого рейсу літака Ан-225 "Мрія" до Австралії був виконаний перший комерційний рейс найбільшого в світі літака з цього континенту.

 

24 травня Ан-225 повернувся до України.

 

160525 мрія3

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues