ятаган2Під час демонстрації і випробування безпілотних літальних апаратів на Гончарівському полігоні була представлена нова модель українського ударного безпілотного апарату «Ятаган-2».

 

Як повідомляє Військова Панорама, безпілотний літальний апарат «Ятаган-2» розроблений в ініціативному порядку недержавним об'єднанням Альянс «Нова Енергія України».

Новий безпілотник є ударним апаратом, що здатний нанести точковий удар на відстані до 3 км. Принцип дії ударного дрона в доставці заряду вибухової речовини до цілі і її знищення шляхом прямої атаки. За своєю суттю - це дрон-камікадзе.

Сам дрон складений всередині труби разом з крилами, які розгортається відразу, як тільки пристрій злітає. Разом із сумкою для перенесення і пусковою установкою, він легко вміщається в рюкзаку, це робить його невеликим і досить легким навіть для одного солдата. Також ударний дрон «Ятаган-2» може запускатися з руки або використовуватися в якості ударного засобу на бронетранспортерах і бойових машинах піхоти.

Дана розробка є досить перспективною, а аналогічні дрони-камікадзе вже успішно експлуатуються деякими країнами, в тому числі в США і Ізраїлі.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues