161025 ARMATA KILLERУкраїнсько-британська Stiletto Systems Ltd, що спеціалізується на розробці боєприпасів та стрілецької зброї, розсекретила технічні характеристики своєї новітньої снайперської гвинтівки STL-016, яка в інтернеті отримала прізвисько «Армата-кілер».

У жовтні на міжнародній військовій виставці «Зброя та Безпека-2016» відбулася перша публічна демонстрація новітньої снайперської гвинтівки STL-016 калібру .300 WSM, яка відразу ж привернула увагу численних експертів і відвідувачів виставки.

Перша публічна демонстрація гвинтівки проходила в рамках презентації нової технології виготовлення стволів і унікальних бронебійних боєприпасів, здатних знищувати бронетехніку і виводити з ладу основні бойові танки нового покоління.

Гвинтівка STL-016 є індивідуальною снайперською зброєю і призначена для ураження живої сили екіпірованої в індивідуальні засоби захисту, вогневих засобів противника, розташованих поза укриттів у відкритих окопах (траншеях) і за природними складками місцевості, а також повітряних і наземних броньованих цілей з товщиною броньовий захисту:

11 мм на дистанції до 800 метрів;

8 мм на дистанції до 1000 метрів.

Гвинтівка є ручною мобільною універсальною зброєю з дальністю ураження цілей (наземних і повітряних) до 2000 метрів.

Для стрільби з гвинтівки застосовуються гвинтівкові патрони калібру .300 WSM всіх модифікацій, а також спеціальні снайперські бронебійні патрони Stiletto Systems з кулею БС нового покоління.

Темп стрільби нової гвинтівки становить близько 20 пострілів на хвилину.

Прицільна дальність (залежить від прицілу) - 2000 м;

Дальність прямого пострілу по грудній фігурі заввишки 0,5 м - 470 м;

Дальність прямого пострілу по ростовій фігурі заввишки 1,7 м - 750 м;

Кучність бою гвинтівки R100 на дистанції 300 метрів - не більше 1,2 см.

Раніше компанія провела в Україні успішну презентацію нових бронебійних боєприпасів для частин ЗСУ та Нацгвардії, а також Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗСУ (ЦНДІ ОВТ ЗСУ).

За даними видання «Інтерфакс Україна», на даний час Stiletto Systems Ltd. відпрацьовує плани з організації в Україні виробництва нових бронебійних патронів.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues