161026 GEOINFORM AVTOВ ході практичних дій, що відбувались в рамках навчань «Рубіж — 2016», в районі наведення мостової переправи, були опрацьовані завдання по оперативному створенню фотодокументів про місцевість та геопросторового моделювання із застосуванням прототипу «автомобіля штабного геоінформаційного» на базі автомобіля КРАЗ «МГЗ».

 

 

Про це 25 жовтня,повідомив під час брифінгу начальник Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Микола Кравчук.

 

Під час виконання завдань був практично перевірений встановлений комплекс оперативного моніторингу місцевості, розроблений ПрАТ «Інститут передових технологій» з використанням якого виконана аерофотозйомка з БПЛА, подальша оперативна обробка оперативних даних, створення високоточного ортофотоплану та 3D моделі місцевості району наведення переправи, оперативне плотерне розмноження виготовлених матеріалів.

 

Також з застосуванням БПЛА була здійснена відеозйомка процесу наведення переправи у режимі он-лайн.

 

Проведені практичні дії підтвердили необхідність прийняття на постачання Збройних Сил України та забезпечення військ спеціальним штабним геоінформаційним автомобілем.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues