161128 PARASHUTВійськовослужбовці Сил спеціальних операцій Збройних Сил України взяли участь у випробовуванні новітніх парашутних систем.

 

 

161128 PARASHUT 1jpgКомандуванням Сил спеціальних операцій ЗС України спільно з командуванням Високомобільних десантних військ Збройних сил України із залученням Державного науково-випробувального центру Збройних сил України на базі однієї з військової частин було проведено захід із вивчення можливостей вітчизняних та іноземних розробників (виробників) повітряно-десантної техніки.

 

У заході взяли участь кілька іноземних та вітчизняних виробників парашутної техніки, та було продемонстровано засоби десантування: вантажів парашутним способом до 13,2 тони, десантні парашутні системи, парашутні системи спеціального призначення типу “Крило”, кисневе та навігаційне обладнання для здійснення висотних стрибків з парашутом.

 

У ході проведення заходу було здійснено 67 стрибків із 12 зразками повітряно-десантної техніки, які були представлені виробниками.

 

Новина по темі: ФІНАНСУВАННЯ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН СИЛ СПЕЦОПЕРАЦІЙ ЗБІЛЬШИТЬСЯ У 6 РАЗІВ — С.ПОЛТОРАК

 

Представлені зразки повітряно-десантної техніки у разі прийняття їх на озброєння, суттєво вплинуть на бойові можливості підрозділів Сил спеціальних операцій та Високомобільних десантних військ Збройних сил України.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues