161216 AVTOIDALNYA 0Командуванням Національної гвардії України було прийнято рішення на розроблення технічного завдання та закупівлю спеціалізованих автобусів-їдалень для приготування та прийому їжі військовослужбовцями.

 

 

Командування розробило й реалізувало дооснащення автобусів на українському підприємстві. Такі мобільні їдальні на колесах є зараз лише у Національній гвардії.

 161216 AVTOIDALNYA 1

 

Унікальний автобус-їдальню, створений на базі автобуса «Еталон», надасть змогу гвардійцям здійснювати прийом їжі під час охорони громадського порядку, виконання завдань у виїзних умовах. Автобус оснащений столами, лавками, підносами для страв, столовими приборами, місцями для видачі їжі, миття рук та збору харчових відходів.

 

У цьому автобусі одночасно можуть їсти 56 військовослужбовці – 24 в салоні автобусу і 32 зовні під тентом.

 

161216 AVTOIDALNYA 4 

 

«Цей автобус-їдальня є дійсно зручним, оснащений сучасними технологіями для: прийому та приготування їжі, миття рук та збору харчових та побутових відходів. Незалежно від погодних умов та поставлених завдань бійці Національної гвардії України зможуть здійснювати прийом їжі у виїзних умовах», ─ зазначив начальник служби організації та контролю постачання ГУ НГУ полковник Віктор Русан.

 

Нині вже закуплено п’ять таких зразків автобусів-їдалень. Бійці сподіваються, що такі умови будуть у всіх підрозділів, що працюють на виїздах і запевнили, що ситими виконуватимуть свої обов’язки ще краще.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues