160208 680 8333В Україні завершено випробування автомата «Малюк», за результатами яких отримано найвищі оцінки за більшістю параметрів, що підлягали тестуванню. Також автомат рекомендовано до прийняття на озброєння українськими спецпризначенцями.

 

Після визначальних випробувань було організовано тестування партії серійних зразків автомата «Малюк» в ході підконтрольної експлуатації в одному з підрозділів спеціального призначення Збройних сил України.


Одним з етапів, що сприяють визначенню кінцевого обліку автомата, було проведення тестування на безвідмовність при веденні безперервної інтенсивної стрільби. В ході тестування перевірялась працездатність 5,45 мм та 7,62 мм версій автомата, а також версії з приєднаним сапресором. Під час тестових випробувань було використано по шість магазинів боєприпасів на одиницю зброї. Також під час тестових випробувань автомата «Малюк» з сапресором здійснювалось ведення автоматичного вогню без обмежень.

 

 


За результатами тестування встановлено:


- автомат «Малюк» здійснює стрільбу без затримок;


- ствол та корпус не перегріваються;


- показники точності стрільби залишаються стабільними;


- задимленість та викиди часток пороху в районі обличчя стрільця відсутні;


- можливе використання сапресора для ведення тривалої стрільби чергами;


- використання сапресора не впливає на точність стрільби, навіть після тривалої інтенсивної стрільби.


Відео тестування серійних зразків автомата «Малюк» на безвідмовність при веденні безперервної інтенсивної стрільби та моделювання експлуатації зразка Автомата «Малюк» в жорстких умовах бойової обстановки дивіться на YouTube-каналі Defense Express.


Автомат «Малюк», розроблено українською компанією «ІнтерПроІнвест». На початку «Малюк» вбачався як варіант глибокої модернізації радянських АКМ та АК-74 за схемою булл-пап, Однак після ряду випробувань в реальних умовах та внесення низки конструктивних змін,  автомат являє собою самостійну оригінальну конструкцію, що за показниками точності, надійності та зручності суттєво перевершує легендарні вироби Калашнікова.


Переозброєння підрозділів ЗСУ, НГУ та інших військових формувань України з застарілих АК-74 та АКМ може підвищити їх бойові можливості та дозволить мати оптимальну схему логістичного забезпечення бойових підрозділів.


Як раніше повідомляв Defense Express, СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦЯМИ МО УКРАЇНИ ЗАВЕРШЕНО ВИПРОБУВАННЯ АВТОМАТА «МАЛЮК».


Виробництво цивільної версії автомата «Малюк» буде розгорнуте у Львові на потужностях концерну «Електрон».


Також по темі: УКРАИНСКИЙ АВТОМАТ «МАЛЮК»: ТОЧНЕЕ, НАДЁЖНЕЕ И УДОБНЕЕ «КАЛАШНИКОВА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues