170118 milremВ Естонії проведено чергову серію полігонних випробувань безекіпажного наземного робота THeMIS.

 


Випробування пройшли у листопаді 2016 р. на полігоні у м.Тапа, в рамках проведення серії військових навчань за участі підрозділів ЗС Естонії. Компанія-розробник роботів Milrem направила для проходження випробувань та відпрацювання військовими необхідних навичок використання нової техніки та підготовки особового складу одразу два роботи, що класифікуються, як гусенічні гібридні модульні піхотні системи THeMIS (Tracked Hybrid Modular Infantry System) у різних конфігураціях.


Один з роботів використовувався в якості машини логістичної підтримки, тоді як другий – в бойовому варіанті, маючи дистанційно керований вогневий модуль ST Engineering Adder з 12,7-мм кулеметом.

 

Публікація по темі: ЗАЛІЗНІ ВОЇНИ МАЙБУТНЬОГО: ТРЕНДИ РИНКУ БОЙОВИХ РОБОТІВ


Сценарій навчань передбачав в т.ч. використання роботів в якості машин підтримки піхотного підрозділу, який потрапив під вогонь противника. При цьому один з них обстрілював визначені цілі на позиціях противника, а інший виконував завдання з доставки боєприпасів, озброєння та підкріплення, а також виконував евакуацію «поранених» з поля бою.

 

 

За офіційними повідомленнями, у 2016 р естонські роботизовані системи THeMIS неодноразово використовувалися під час військових навчань країн Балтії. Зокрема, йдеться про навчання Spring Storm 2016 (травень), багатонаціональні навчання Silver Arrow 2016 тощо.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues