170118 portugal 0Під час перебування у Португалії Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав військово-морську базу Алфейте.

 

 

Глава оборонного відомства України ознайомився з особливостями службово-бойової діяльності бази та питаннями організації системи спостереження за морською обстановкою.

 

— Одним із ключових напрямів співпраці з Міністерством оборони Португалії я вважаю співпрацю у сфері розвитку спроможностей ВМС. Нас цікавить досвід Португалії в контексті організації охорони морського узбережжя, проведення пошуково-рятувальних операцій на морі та підготовки кадрів для потреб ВМС. Окремим напрямом поглиблення нашої співпраці є військово-технічна галузь, а саме нам важливо ознайомитись із питаннями розробки та виробництва патрульних катерів для потреб ВМС, — зауважив під час зустрічі з керівним складом португальських ВМС Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

 

170118 portugal 1

 

Під час огляду бази ВМС Португалії українська делегація ознайомилась із роботою тренажера пункту управління корабля — «капітанського мостику» та побувала у Центрі управління кораблями берегової охорони.

 

170118 portugal 2

 

У період відвідування Штабу ВМС Португальської Республіки Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з командувачем ВМС Португалії адміралом Антоніу Мануелем Фернандеш да Сілва Рібейру. В ході спілкування сторони обговорили питання удосконалення двосторонньої співпраці на рівні ВМС України та Португалії.

 

170118 portugal 3

 

Новина по темі: ОБОРОННІ ВІДОМСТВА УКРАЇНИ ТА ПОРТУГАЛІЇ ПРАЦЮЮТЬ НАД МЕМОРАНДУМОМ ПРО ОБОРОННО-ТЕХНІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

По завершенню зустрічі Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак традиційно залишив пам’ятний запис у Книзі для Почесних гостей Штабу ВМС Португалії.

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues