170217 mikhnenkoІноземні партнери готові співпрацювати з Україною в питанні поглиблення відносин у військово-технічній сфері.

 

 

Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному агентству "Правда" розказав військовий експерт Антон Міхненко.


"Є низка країн і підприємств, які бажають співпрацювати, але коли вони приходять на ринок, вони бачать що тут існують проблеми, вони трошки відстороняються і очікують того моменту, коли врешті-решт в країні буде наведений порядок", - зазначив він.


Експерт зазначив, що серед проблемних питань є неврегульоване законодавство, а також велика корупційна складова у галузі.


"Та сама Польща , Литва, Канада, США вони готові співпрацювати з Україною. Наприклад Канада співпрацює в деяких напрямках, але іноді трапляється таким чином, що канадські підприємства, нажаль, не можуть комфортно працювати в Україні, через те, що у нас є і корупційна складова. У нас є проблеми законодавчо неврегульовані, і іноземні партнери просто не бачать, яким чином далі розвиватиметься буде оборонна промисловість в Україні, яким чином організовувати військово-технічне співробітництво", - підкреслив Антон Міхненко.

 

 

Крім того, експерт додав що на розвиток відносин України з іноземними партнерами у цій сфері впливає ряд зовнішніх чинників. Наприклад, загальна військово-політична ситуація, яка має місце в світі, її ми бачимо у протистоянні між Заходом і Сходом. Саме через призму цього протистояння країни вирішують,яку допомогу надавати Україні і чи надавати взагалі.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues