АнонсГО «Європейський Рух України», за підтримки Фонду Конрада Аденауера і Центру інформації та документації НАТО в Україні,оголошує про початок реалізації другого річного проекту «Школа Євроатлантичної Солідарності».

 

Мета цього проекту – розширення всеукраїнської мережі лідерів громадської думки задля підтримки євроатлантичного курсу України. Передбачається, що до неї увійдуть представники нової хвилі політиків, громадських діячів, ЗМІ і бізнесу.

Командою проекту на конкурсній основі буде відібрано 30 учасників, для яких протягом 2017 років буде організовано три триденні заходи  в різних регіонах України - в Києві, на Півдні і на Заході.  

Протягом навчань учасники отримають знання та практичні навички з питань євроатлантичної інтеграції та можливостей їх застосування на національному та місцевому рівнях. В рамках проекту передбачається участь у якості спікерів та тренерів кращих вітчизняних та закордонних експертів з питань євроатлантичної інтеграції, іноземних та українських дипломатів, політиків, громадських діячів.

По завершенню навчальної програми в м. Києві запланована всеукраїнська Конференція, під час якої передбачається приєднання (за бажанням) випускників проекту до Української Євроатлантичної Платформи, створеної у грудні 2016 року за результатами реалізації першого проекту Школи Євроатлантичної Солідарності (інформація за лінком: http://www.eurointegration.com.ua/experts/2016/12/21/7059269/

Кращі випускники проекту матимуть можливість відвідати штаб-квартиру НАТО та окремі держави-члени НАТО у складі організованих груп, які періодично формуються Центром інформації та документації НАТО та окремими закордонними фондами.

До участі у проекті запрошуються громадяни України віком від 21 до 50 років, які досягли значних успіхів у політиці, громадській діяльності, журналістиці, бізнесі, юриспруденції та/або інших сферах.

При формуванні групи буде враховуватися гендерний фактор, рівномірне регіональне представництво та професійна належність. Водночас, внутрішньо переміщеним особам при підведенні підсумків конкурсу буде надаватися перевага.

Для того, щоб стати кандидатом до участі в проекті необхідно заповнити анкету до 10 березня 23:59 2017 р. - https://goo.gl/forms/3tS6HVa2IF1kLa4Y2

Попередньо визначено, що перший етап проходитиме в Києві 31 березня  – 2 квітня 2017 року, другий - в Одесі 26-28 травня 2007 року, третій - на Львівщині у вересні 2017 року.

Про результати відбору учасників буде повідомлено  до 15 березня 2017 року.

Організаційні питання:

Витрати (проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів), беруть на себе організатори.

Транспортні витрати – частково покривають організатори.

Реєстраційний внесок сплачується після відбору і становить 500 грн.


Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook 
https://www.facebook.com/emu.ngo15/, написавши нам на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  або звернувшись за телефонами:  (097) 90 64 728 (Ілона Овчар), (067) 11 18 866 (Максим Дацюк), (050) 38 45 762 (Вадим Трюхан).

 

Публікація по темі: ТРАСТОВІ ФОНДИ НАТО В УКРАЇНІ – ОЦІНКИ З МІНОБОРОНИ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues