170316 GROYSMAN 0Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в Анкарі відвідав Tурецьку Аерокосмічну Корпорацію, де провів зустріч із керівництвом Асоціації підприємств оборонного та аерокосмічного комплексу.

 

 

Глава українського Уряду ознайомився із діяльністю Корпорації та оглянув її виробничі потужності, зокрема цехи з виробництва вузлів літаків, легкомоторних літаків та вузлів гелікоптерів, - повідомляє "Народна рада".

 

Володимир Гройсман позитивно оцінив активізацію взаємодії України та Туреччини в оборонно-промисловій та авіакосмічній сферах.

 

Україна зацікавлена у взаємному обміні технологій та новітніх розробок для сприяння розвитку цих галузей країн, зазначив він.

 

У цьому контексті Глава українського Уряду зауважив, що ефективна робота Спільної робочої групи з координації стратегічних проектів має суттєво розширити спектр двосторонніх проектів.

 

Україна, що має замкнутий цикл створення і виробництва пасажирських та транспортних літаків, зацікавлена у розвитку співробітництва у сферах літакобудування, наголосив Прем’єр-міністр.

 

Новина по темі: БРИТАНСЬКА BAE SYSTEMS БРАТИМЕ УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ ПЕРСПЕКТИВНОГО ТУРЕЦЬКОГО ВИНИЩУВАЧА

 

Сторони також обговорили можливості спільного проектування і створення космічного ракетного комплексу, виробництва військової техніки та боєприпасів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues