170315 school 0Державний концерн “Укроборонпром” спільно з бізнес-школою Thunderbird School of Global Management, яка є частиною Університету штату Арізона Сполучених Штатів Америки, розпочали спільний проект, який передбачає навчання керівників оборонної промисловості України. 

 

 

Зазначається, що програма бізнес-школи дозволить охопити питання адміністрування бізнесу, управління проектами, фінансами та людськими ресурсами, а також питання управлінської ефективності.


Окрім того, навчання сприятиме застосуванню в українській оборонній промисловості кращих західних підходів в управлінні підприємствами та підвищити ефективність управлінських рішень.

 

Новина по темі:У ЗСУ НЕ ЗВОЛІКАЮТЬ ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯМ СТАНДАРТІВ НАТО

 

“Ще два роки тому в спілкуванні з представниками посольства США в Україні ми наголосили, що одна з суттєвих вимог – освіта для менеджерів оборонно-промислового комплексу. Досвід наших західних партнерів з Thunderbird School of Global Management дозволить підвищити професійний рівень та використати його для подальшого розвитку оборонних підприємств”, – підкреслив Генеральний директор Концерну Роман Романов.

 

“За 70 років існування нашої школи ми випустили понад 70 тисяч керівників, які завдяки нашій програмі стали професіоналами своєї справи. Ми підлаштовуємо наші програми під специфіку кожного, використовуючи величезний досвід роботи по всьому світу”, – подякував Патрік Тонаре, директор по роботі з клієнтами Thunderbird School of Global Management.

 

Нагадаємо, що у лютому посол США в України Марі Йованович та Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Роман Романов провели робочу зустріч, під час якої відбулось обговорення реформування оборонно-промислового комплексу України, яке Концерн розпочав у 2016 році.

 

Як повідомлялося, у січні концерн підписав Меморандум про співпрацю з американською компанією Aeroscraft щодо виробництва гвинтівки WAC-47. Ця угода вирішить проблему з різними стандартами зброї під час переходу української армії на стандарти НАТО.

 

У серпні 2016 року колишній чиновник Міноборони США Ентоні Тетер підписав меморандум про співпрацю із "Укроборонпромом" та став радником концерну.

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues