170321 narvaГенеральний директор концерну «Укроборонпром» Роман Романов, офіційно запропонував польському міністерству оборони спільну розробку системи протиповітряної оборони малої дальності з використанням авіаційних ракет Р-27, яка проводиться київським ДП «Артем».

 


Про це повідомляє сайт Ukrainian military pages з посиланням на "Военный информатор".

 

Так, 8 березня цього року, Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов презентував заступнику міністра національної оборони Республіки Польща Бартошу Ковнацькому план створення прототипу системи ППО малої дальності, який отримав робочу назву Р-27 ADS (Air Defence System). Цей проект був підготовлений українським розробником та виробником ракет цього типу ДАХК «Артем.

 

 

Новина по темі: ЗРК "ДНІПРО" - НОВИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ППО

 

Нова система ППО може отримати назву «Нарва» і включатиме в себе компоненти польського виробництва: оглядовий радар, радіолокатор наведення ракет, мобільну пускову установку, пасивну оптико-електронну систему спостереження за повітряними цілями і супроводу ракети, систему бойового управління і систему зв'язку між компонентами.

 

Відзначається, що перший демонстраційний пуск української ракети «земля-повітря» з використанням польської радіолокаційної станції призначено на червень 2017 року. Надалі планується подальше проведення спільних наукових досліджень і розробок за участю польських компаній Polską Grupą Zbrojeniową і приватного підприємства WB Electronics.

 

Демонстрація системи планується у червні 2018 року, проведення попередніх випробувань за участю представників Міністерства національної оборони Польщі в жовтні 2018 року.

 

170322 narva 1

 

Дослідне виробництво компонентів системи за участю Polską Grupą Zbrojeniową, WB Electronics і ДП «Артем» передбачається почати влітку 2018 року з тим, щоб пройти військові приймальні випробування в листопаді 2018 року. Запуск масового виробництва передбачається з листопада 2019 року.

 

 

Роман Романов презентував заступнику міністра національної оборони Республіки Польща Бартошу Ковнацькому 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues