170410 nato programПрезидент Петро Порошенко підписав указ “Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік”.

 

Про це повідомляє "Еспресо-ТВ" з посиланням на прес-центр адміністрації очільника держави.

 

Зазначається, що документ підготовлений відповідно до нового порядку розробки річних національних програм співробітництва України з НАТО.

 

Ця програма включає заходи з проведення реформ в усіх важливих сферах функціонування держави. Це, зокрема, стосується сектору безпеки і оборони та ключових соціально-політичних та правових реформ, боротьби з корупцією та децентралізації. Такі зміни дозволять наблизити державу до стандартів НАТО.

 

Новина по темі: МІНІСТР ОБОРОНИ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ГЛАВОЮ ПРЕДСТАВНИЦТВА НАТО В УКРАЇНІ

 

Документ також передбачає подальший розвиток політичного діалогу та нарощування всеохоплюючої практичної співпраці з НАТО із залученням експертних, фінансових, матеріально-технічних та інших можливостей НАТО та держав-членів Організації задля посилення обороноздатності України та можливостей протидіяти триваючій російській агресії.

 

Програма спрямована на виконання рішень, прийнятих за результатами засідання Комісії Україна - НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 року у Варшаві. Зокрема, посилення підтримки країни шляхом реалізації Комплексного пакету допомоги НАТО для України, у тому числі проектів у рамках відповідних Трастових фондів НАТО.

 

Згідно з повідомленням АПУ, координацію роботи з виконання Річної національної програми покладено на Кабінет Міністрів України.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues