170410 hackathon 06 представників військового з’єднання C4ISR Ukraine центру Збройних сил України (ЗСУ) перемогли в змаганнях IT-експертів НАТО Enterprise Architecture Hackathon-2017.

 

 

Як повідомляє Радіо Свобода, Україна вперше взяла участь у цих змаганнях. Українська команда була єдиною, що представляла країну-партнера НАТО, і єдиною, до складу якої увійшла дівчина. Крім того, українська команда була наймолодшою ​​з 30 команд-учасниць, - передає Військовий навігатор України.

 

Один із переможців змагання, старший лейтенант Сергій Гальчинський розповів: “Ми були нагороджені сертифікатами та дипломами для кожної з команд і отримали відзнаки від Allied Command Transformation. Їх отримав кожен учасник команд-переможців. Від України і нашого центру були представлені 2 команди, які брали участь у Coding і Join Challenge. Для нас це було просто феноменально. У цих двох категоріях ми отримали перші місця”.

 

“Ми свій шлях автоматизації лише починаємо. І зараз, починаючи імплементувати будь-які системи, ми можемо вибрати новітні технології і на їхній базі спроектувати якісне рішення”, – додав він.

 

Новина по темі: У РАМКАХ СПІВПРАЦІ "УКРАЇНА - НАТО" У ЗСУ ПЛАНУЄТЬСЯ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ С4ІSR

 

Натомість керівник проекту “Аеророзвідка” Натан Хазін розповів: “Тільки участь для країни – це вже статус. Але коли ми здобули перемогу в двох змаганнях, це був шок для нас”. “Ці змагання дали відчуття, що Україна може бути не тільки партнером, а може бути на першому місці в НАТО”, – сказав він.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues