170512 NUOU 0Чи ефективні заходи протидії російської агресії та який реальний стан справ - обговорювали фахівці РНБО, Центру провідного досвіду стратегічних комунікацій НАТО, військові аташе, іноземні радники Міністра оборони України, представники розвідувальних структур, які брали участь в АТО.

 

 

Організували конференцію Управління інформаційних технологій Міністерства оборони України спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень, Національним університетом оборони України та Центром інформації та документації НАТО в Україні.

 

— Російська агресія змусила нас переглянути підходи щодо інформаційної політики держави, застосування Збройних Сил України та використання кіберпростору в нових умовах, — наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-майор Павло Щипанський.

 

Головною метою конференції було розглянути проблеми інформаційної політики держави в умовах гібридної війни та створити єдину систему забезпечення інформаційної безпеки. У цьому свою підтримку Україні надає НАТО.

 

 

— Ми розробили стратегію в боротьбі з гібридною загрозою. Наші аналітики часто включають сценарій гібридної війни у навчання: політичні та військові. Важливим елементом протидії є ефективні стратегічні комунікації. Варто пам’ятати, що гібридна війна — це випробування нашої спромоги та намірів опиратися і захищатися. Це може бути прелюдією більш серйозної атаки. НАТО й наші партнери, такі як Україна, мають продемонструвати, що ми дійсно можемо і маємо намір реагувати швидко там, де потрібно, — зазначила Директор Центру документації та інформації НАТО в Україні Барбора Миронкова.

 

Враховуючи, що Росія веде не лише активну кампанію дезінформації, а ще й застосовує засоби радіоелектронної боротьби, здійснює кібератаки на державні органи України, учасники заходу обговорили особливості забезпечення інформаційної та кібербезпеки у нашій країні з огляду на досвід провідних країн світу.

 

Під час своїх виступів доповідачі, зокрема, торкнулися питань організації системи міжнародного співробітництва щодо спільної протидії російській інформаційній агресії в умовах гібридної війни, шляхів вдосконалення інформаційної політики, підготовки та ведення інформаційних та психологічних операцій Збройних Сил України. Спільними зусиллями іноземні та українські фахівці визначили доцільний зміст інформаційної політики України на найближчу перспективу.

 

Новина по темі: У НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ОБОРОНИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАВСЯ XVII МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ НАТО. ВІДЕО

 

На завершення міжнародної конференції генерал-майор Павло Щипанський подякував учасникам за плідну роботу, зокрема представникам іноземних держав, які поділилися своїм досвідом щодо організації стратегічних комунікацій, взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues