170629 PCO UKRINMASH 026 червня 2017 року в Польщі було підписано 2 угоди між ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонопром», та польською компанією PCO S.A., що входить до Польської групи озброєнь компанії PGZ S.A. (Polska Grupa Zbrojeniowa).

 

 

 

 

 

Зокрема, було підписано угоду на закупівлю PCO S.A. оптичних компонентів на ДП «Житомирський бронетанковий завод» та угоду на постачання компанією PCO S.A. на ДП «Житомирський бронетанковий завод» оптикоелектронних приладів у складі модернізаційних комплектів для бойових броньованих машин (ББМ).


Від імені PCO S.A. угоду підписали технічний директор Станіслав Натканскі та комерційний директор Павел Ґлица. З української сторони угоду підписав генеральний директор ДГЗІФ «Укрінмаш» Сергій Слюсаренко.

 

170629 PCO UKRINMASH 1

170629 PCO UKRINMASH 2

Угоду підписали: Від імені PCO S.A. - технічний директор Станіслав Натканскі (праворуч) та комерційний директор Павел Ґлица (по центру), з української сторони -генеральний директор ДГЗІФ «Укрінмаш» Сергій Слюсаренко (ліворуч) / Фото: PCO S.A.

 

В урочистому підписанні документу між польською та українською компаніями взяв участь віце-міністр – державний секретар національної оборони Республіки Польща Бартош Ковнацький.

 

170629 PCO UKRINMASH 3

Віце-міністр – державний секретар національної оборони Республіки Польща Бартош Ковнацький"Угода є черговим кроком у співпраці оборонно-промислових комплексів Польщі та України" / Фото: PCO S.A. 


В ході церемонії підписання він відзначив, що угода є черговим кроком у співпраці оборонно-промислових комплексів Польщі та України. Бартош Ковнацький додав, що вона буде вигідною для обох сторін. Посадовець також наголосив, що обладнання використовуватимуть під час проведення військових операцій і це найліпший доказ його якості.

 

170629 PCO UKRINMASH 5

Комерційний директор компанії PCO S.A.Павел Ґліца / Фото: PCO S.A. 

 

Комерційний директор компанії PCO S.A.Павел Ґліца сказав, що підписана угода є підсумком дворічної співпраці, якій передували випробування та покази в Україні, проведені в закладах, що здійснюють модернізацію озброєння, а також на полігонах. Він наголосив, що це прилади, які поліпшують здатність бачити у нічний час, прилади спостереження та приціли.

 

170629 PCO UKRINMASH 6

Генеральний директор ДГЗІФ «Укрінмаш» Сергій Слюсаренко / Фото: PCO S.A. 


Зі свого боку генеральний директор ДГЗІФ «Укрінмаш» Сергій Слюсаренко заявив: «Польща є однією з небагатьох країн у світі та Європі, яка підтримує нас у складний період боротьби з Росією не лише зброєю, але й технологією».

 

Зазначені угоди є наслідком більше ніж дворічної напруженої роботи представників польських та українських оборонних компаній та оборонних відомств Польщі та України і можуть символізувати новий етап розвитку відносин між українськими та польськими зброярами та військовими. Крім того, підписання зазначеної угоди є свідченням підтримки Польщею України в підвищенні реальних можливостей Збройних сил України та в протистоянні російській агресії. Крім того, налагодження взаємовигідного співробітництва між українськими та польськими компаніями може сприяти посиленню можливостей обох країн в на зовнішніх ринках озброєнь, зокрема в питанні модернізації бойових броньованих радянського виробництва.

 

170629 PCO UKRINMASH 4

26 червня 2017 року в Польщі було підписано 2 угоди між ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонопром», та польською компанією PCO S.A., що входить до Польської групи озброєнь компанії PGZ S.A. (Polska Grupa Zbrojeniowa) / Фото: PCO S.A.


Як повідомили Defense Express в польській компанії, PCO S.A. більше двох років проводила цілеспрямовану роботу з представниками оборонного відомства України, потенційними партнерами по можливій співпраці. В ході організованих показів та тестування українськими військовими нового покоління оптико-електронної апаратури було доведено, що її використання при модернізації наявних в ЗСУ ББМ і танків може значно підвищити бойові можливості бойової техніки. Зазначене підтверджується виданими українським оборонним відомством відповідними сертифікатами.

 

170629 PCO UKRINMASH 7

Прилади для встановлення на БТТ виробництва компанії PCO S.A. / Фото: PCO S.A.


За цей час в PCO S.A. розробили та запропонували українським військовим варіанти модернізації БМП-1 з використанням пасивних пристроїв нічного бачення виробництва польської компанії та танків Т-72 з встановленням сучасного тепловізійного прицілу польського виробництва.
Сума підписаного контракту не розголошується.

 

170629 PCO UKRINMASH 8

Оптичні та оптико-електронні прилади виробництва компанії PCO S.A. / Фото: PCO S.A.

  

Публікація по темі: ЯЦЕК ДУЛІНСЬКИЙ: «МИ ПРОПОНУЄМО ДЛЯ АРМІЇ УКРАЇНИ СВОЇ НАЙКРАЩІ РОЗРОБКИ»

 

Довідка Defense Express:

 

Компанія PCO S.A. (Przemysłowe Centrum Optyki - Промисловий центр оптики) є провідним польським виробником приладів спостереження та прицілювання з використанням лазерної технології, пасивних пристроїв нічного бачення і тепловізорів для військових та інших силових структур. Компанія також пропонує потенційним споживачам як засоби оснащення солдата, так і різноманітної бойової техніки. PCO S.A. також здійснює науково-дослідні роботи та впровадження виробів в експлуатацію.


Компанія PCO SA входить до складу Польської групи озброєнь (Polska Grupa Zbrojeniowa, PGZ S.A.), яка об'єднує понад 30 компаній (оборонна промисловість, суднобудування, морські і новітні технології), що має щорічний оборот у 4,5 млрд злотих (більше ніж 1,2 млрд. доларів США) і налічує більше 16 тисяч співробітників. В результаті консолідації оборонних підприємств компанія PGZ S.A. стала однією з найбільших оборонних компанії у Європі та є лідером галузі в процесі модернізації польської армії.

  

Публікації по темі:

УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО: ВІД ДЕКЛАРАЦІЙ ДО ДІЙ

ОГЛЯД ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНИХ ПРОЕКТІВ УКРАЇНИ З ЗАКОРДОННИМИ ПАРТНЕРАМИ

НОВІ РЕАЛІЇ СТВОРЮЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ (Частина І)

НОВІ РЕАЛІЇ СТВОРЮЮТЬ НОВІ МОЖЛИВОСТІ (Частина ІІ)

УКРАЇНА ТА ПОЛЬЩА: ШАНСИ НА СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ОЗБРОЄНЬ

 

170629 PCO UKRINMASH 9

Окуляри нічного бачення пілота PNL-3  / Фото: PCO S.A.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues