170707 miny 00Упродовж трьох місяців курсанти всіх спеціалізацій Національної академії сухопутних військ на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки проходили спецкурс «Мінна безпека та протидія саморобним вибуховим пристроям». 

 

 

За словами начальника кафедри військового вишу полковника Юрія Фтемова, необхідність проведення даного курсу була зумовлена тим, що сучасні збройні конфлікти характеризуються зростанням ролі і значущості «мінної війни».

 

170707 miny 0

 

— Цей курс є логічним продовженням навчальної дисципліни «Інженерна підготовка», яку курсанти вивчали впродовж першого року навчання, — розповів офіцер, — Головна мета занять, яку ми поставили перед собою — надати курсантам знання із класифікації саморобних вибухових пристроїв, їх місць розташування, особливостей ініціювання, знешкодження та знищення.

 

170707 miny 1

 

Окрім цього, курсанти ознайомилися із типами боєприпасів, що застосовуються для влаштування пасток, способами їх ініціювання: за допомогою замикачів, по дротах та радіо. Також вони навчилися вирізняти демаскуючі ознаки місць розташування, способи маркування виявлених саморобних вибухових пристроїв на місцевості, порядку їх пошуку та знищення тощо.

 

170707 miny 2

 

До проведення занять в ході курсу залучалися як досвідчені викладачі, так і допоміжний склад кафедри. А результатами проведення занять задоволені не лише науково-педагогічні працівники, але й самі курсанти.

 

Новина по темі: У КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ ДЛЯ ОПЕРАТОРІВ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЄЮ У ПРОТИМІННІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ІМСМА

 

170707 miny 3

 

— Після проходження цього курсу майбутні офіцери неодноразово зверталися до нас із пропозицією повторити його ще і на випускному курсі, — розповідає полковник Юрій Фтемов. — Окрім цього, в подальшому вважаємо за доцільне проводити подібний захід зі слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues