170726 turch 0ДК “Укроборонпром” на військовому полігоні у Чернігівській області провів випробування нових ракетних комплексів, мінометів, безпілотного БТР “Фантом-2” та нової термобаричної зброї. За ходом випробувань спостерігав Секретар РНБО України Олександр Турчинов. Він особисто перевірив ефективність зброї, виготовленої підприємствами-учасниками ДК “Укроборонпром”.

 


Вперше пройшов відриті випробування безпілотний БТР “Фантом-2”, який отримав нове шасі 8х8 та подовжену платформу, яка дозволяє розмістити на ньому більш потужні бойові модулі. Для опрацювання нової машини, на нього був встановлений бойовий модуль із ракетами РС-80, які дозволяють створити ефект “Граду” на полі бою.


Під час випробувань пройшов перевірку протитанковий ракетний комплекс “Стугна-П”, який першим пострілом знищив умовну ціль на відстані біля 3 км, при максимальній дальності пострілу біля 5 км. Завдяки дистанційному пульту керування, наведення ракети на ціль було здійснене на відстані біля 50 метрів. У реальних бойових умовах це дозоляє забезпечити повну безпеку оператора “Стугни-П”.


Випробування також пройшов легкий переносний ракетний комплекс “Корсар”, який, як і “Стугна-П”, розроблений “КБ Луч”, що входить до складу “Укроборонпрому”. Стрільба з цього комплексу велась на максимальну дальність у 2.5 км., а влучання першої ж ракети у ціль, підтвердило високі характеристики “Корсару”.

 

Новина по темі: “УКРОБОРОНПРОМ” РОЗШИРИТЬ ЛІНІЙКУ БЕЗПІЛОТНОЇ НАЗЕМНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ТЕХНІКИ


Тестування також пройшли 60-мм та 120-мм міномети від ПАТ “Маяк”. За словами Олександра Турчинова, саме 60-мм міномет вкрай необхідний у військах, завдяки своїм компактним розмірам та здатності вести точний ефективний вогонь із закритих позицій.


Особливу увагу Секретар РНБО приділив успіхам підприємств “Укроборонпросу” у розробці термобаричної зброї, а саме гранатам РГТ-27С та РГТ-27С2 від ДП «МФ «Артем», які здатні випалити все живе у приміщенні об’ємом 13 м3. А також РПВ-16,який розроблений та виготовляється на “НДІХП”, що входить до складу “Укроборонпром – реактивному вогнемету, який забезпечує ураження противника на дальності біля 1 км.


Окрім того, Олександр Турчинов особисто перевірив ефективність українських розробок стрілецької зброї.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues