31082017_ Be 200Арбітражний суд Москви задовольнив позов Міністерства оборони Росії про стягнення з ПАТ «Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс імені Г.М.Берієва» в якості невідпрацьованого авансу більше 6726 млрд руб. Про це 30 серпня 2017 року повідомило агентство РБК.

 


Зазначена сума була виплачена Міноборони заводу в якості авансу за укладеним у 2013 році контрактом про постачання п'яти (в дійсності шести) літаків-амфібій Бе-200ЧС, проте жоден літак в результаті поставлений відомству не був.


За підсумками розгляду справи Арбітражний суд Москви вирішив розірвати укладений між Міноборони і ТАНТК контракт, стягнути з авіазаводу невідпрацьований аванс і 200 тис. руб. мита на користь держави.

 

Довідково: ПАТ «Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс імені Г.М.Беріева» (ТАНТК) уклало 23 травня 2013 року контракт з Міністерством оборони Росії на поставку Морської авіації ВМФ Росії двох літаків Бе-200ЧС та чотирьох модифікованих літаків Бе-200ПС (без функції пожежогасіння) загальною вартістю 8,4 млрд руб. Поставка повинна була відбутися за умовами контракту в 2014-2016 роках, проте будівництво даних літаків не просунулася далі початкової стадії. У 2016 році Міністерство оборони Росії призупинило реалізацію даного контракту.

 

Коментар: Не виконання контракту, скоріш за все, пов’язано з тим, що на літак встановлюються авіаційні газотурбінні двигуни сімейства Д-436, розроблені ЗМКБ «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка (Україна), отримання яких Росією зараз ускладнене. На основі низки Міжурядових угод між Росією та Україною, а також спільних Протоколів і Рішень між ПАТ «Уфимське моторобудівне виробниче об'єднання», НВЦ «Салют», ДП «Івченко-Прогрес» та АТ «Мотор Січ» свого часу була створена міждержавна Кооперація, яка об'єднувала понад 200 підприємств Росії та України, працюючих в забезпечення випуску двигунів Д-436Т1, Д-436ТП і Д-436-148. «НВЦ газотурбобудування «Салют» та ПАТ «Уфимське моторобудівне виробниче об'єднання» мали комплект документації на ці двигуни, однак підприємства могли виробляти, випробовувати і поставляти їх лише в кооперації з ВАТ «Мотор Січ».
З початком російської агресії проти України, у 2014 році були введені обмеження на експорт продукції військового та подвійного призначення до РФ (за винятком космічної техніки, яка застосовується для досліджень та використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних космічних проектів). З огляду на те, що контракт з МО РФ стосовно літаків БЕ-200 був розірваний, значить створити виробництво цих двигунів самостійно Росії не вдалося. В результаті, під загрозою також і перспектива виконання експортних контрактів на ці літаки в треті країни …

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues