170915 zim 0Сьогодні, 15 вересня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час робочої поїздки на Львівщину взяв участь у відкритті Центру імітаційного моделювання у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

 

 

— Одним із головних завдань щодо реформування, яке стоїть перед Збройними Силами України — є створення інфраструктури, яка забезпечуватиме якісну підготовку армії до нових викликів в сучасних умовах, — зазначив глава оборонного відомства.

 

Новина по темі: СТЕПАН ПОЛТОРАК ПЕРЕВІРИВ ХІД БУДІВНИЦТВА ЦЕНТРУ ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ БОЙОВИХ ДІЙ

 

Степан Полторак підкреслив, що мета реформування ЗС України — це професіоналізація, яка практично неможлива без гарно підготовленої, інфраструктури і навчально-матеріальної бази.

 

— Центр імітаційного моделювання бойових дій вже почав працювати в ході проведення українсько-американських командно-штабних навчань «Rapid Trident-2017», які зараз проходять в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Центр є одним із найпотужніших в Східній Європі. На його базі будуть проходити підготовку підрозділи, штаби, органи управління Збройних Сил України, а також наші закордонні партнери, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.

 

За словами Міністра оборони України з початку збройної агресії Росії проти України Збройні Сили активно розпочинали здійснювати підготовку за стандартами Альянсу.

 

— В кінці минулого, на початку цього року ми перейшли на новий формат співпраці з нашими закордонними партнерами і приступили до підготовки підрозділів, штабів і органів управління. Центр імітаційного моделювання унікальний тим, що в ході планування прийняття рішення, організація, та виконання контролю проведення навчань, відбувається залучення командирів різних ланок, — підкреслив глава оборонного відомства.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues