170906 STE WB 0У перший день роботи 25-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO 2017, що з 5 по 8 вересня ц.р. пройшла у польському місті Кельце, Державне Зовнішньоторговельне Підприємство «СпецТехноЕкспорт», що входить до Державного концерну «Укробронпром» та польська група компаній WB Group підписали дві угоди.

 

Від імені ДЗП «СпецТехноЕкспорт» підпис поставив заступник директора Владислав Бельбас, з польської сторони угоди підписав президент групи компанії WB Group Пьотр Войцеховськи.

 

Одна з угод стосується постачання в Україну польських безпілотних систем Warmate виробництва компанії WB Electronics SA., що входить до групи компанії WB Group. Згідно з підписаною угодою, WB Group поставить нерозкриту кількість комплектів ударних безпілотних систем. Як повідомляють польські спеціалізовані медіа, дрони цього типу раніше вже були передані спеціальним силам однієї з країн НАТО для оперативного використання.

 

170906 STE WB 1

Від імені ДЗП «СпецТехноЕкспорт» підпис поставив заступник директора Владислав Бельбас, з польської сторони угоди підписав президент групи компанії WB Group Пьотр Войцеховськи.


Польські ударні безпілотні системи Warmate є складовою розвідувально-ударного комплексу «Сокіл», що розробляється та пропонується на озброєння ЗСУ спільно українським ПАТ «ЧеЗаРа» та польською компанією WB Electronics SA.

 

170906 STE WB 2

Ударний безпілотник Warmate виробництва компанії WB Electronics SA на стенды компанії під час 25-ї Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO 2017


Публікації по темі: ПРОЕКТ УДАРНО-РОЗВІДУВАЛЬНОГО БЕЗПІЛОТНОГО КОМПЛЕКСУ «СОКІЛ» (УКРАЇНА / ПОЛЬЩА)


Друга угода стосується поставки до Польщі та обслуговування авіаційних ракет типу «повітря-повітря» Р-27R1. Як повідомляється в польських ЗМІ, цей документ є продовженням контракту, підписаного восени 2016 року, який передбачав постачання з України до Польщі ракет R-27R1 для потреб польських військово-повітряних сил.

 


Слід зазначити, що також раніше, 8 березня цього року, Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов презентував заступнику міністра національної оборони Республіки Польща Бартошу Ковнацькому план створення прототипу системи ППО малої дальності, який отримав робочу назву Р-27 ADS (Air Defence System). Цей проект був підготовлений українським розробником та виробником ракет цього типу ДАХК «Артем».


Новина по темі: УКРАЇНА ЗАПРОПОНУВАЛА ПОЛЬЩІ СПІЛЬНУ РОЗРОБКУ НОВОГО КОМПЛЕКСУ ППО МАЛОЇ ДАЛЬНОСТІ

Публікація по темі: АВІАЦІЙНЕ ОЗБРОЄННЯ. MADE IN UKRAINE

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues