Tytan 091

Польська компанія PCO S.A., що входить до складу концерну Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ SA), має намір у жовтні ц.р. на виставці «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» представити лінійку своїх продуктів, які, як впевнені в компанії, можуть допомогти Україні стати сильнішою.

 

Так, як заявив член правління, комерційний директор PCO S.A. Павел Гліца, польський досвід допоможе Україні стати сильнішою та безпечнішою.  ІННОВАЦІЇ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЯ – це девіз компанії і тут впевнені, що польські інновації можуть забезпечити і безпеку українського суспільства також.

 

PCO S.A. співпрацює з українськими компаніями з 2013 року. Новий імпульс ця співпраця отримала в 2014 році. Це були важкі часи не лише для України, але й для всієї системи регіональної та міжнародної безпеки. Тому компанія PCO S.A. запропонувала українським партнерам декілька рішень на основі технологій нічного/теплового бачення. В той час в компанії намагалися допомогти модернізувати існуючий парк бойових машин БМП-1 шляхом їх оснащення пасивними приладами нічного бачення. Інший напрямок співпраці стосувався модернізації танків: РСО була зацікавлена в заміні активних приладів спостереження водія і командира танка пасивними аналогами, а також в поставках теплових прицілів. Така модернізація значно полегшує ведення бойових дій в темну пору доби.

 

Компанія має досвід роботи більше 40 років і є практично єдиним в Польщі виробником електронно-оптичних приладів на основі лазерів і технологій нічного/теплового бачення.

 

PCO S.A. виробляє засоби спостереження за навколишньою обстановкою, в тому числі нічні та тепловізійні системи для широкого спектру бойових броньованих машин, а також електронно-оптичні головки з сенсорами різних типів (нічного бачення, ІЧ, телевізійний, лазерний далекомір), системи відображення параметрів польоту, системи управління вогнем і пристрої попередження про лазерне опромінювання. І, нарешті, компанія займається модернізацією перископів і систем спостереження для бронетехніки.

 

 PCO S.A., що об'єднує державні підприємства польского ВПК, відіграє важливу роль в реалізації програми переозброєння і переоснащення збройних сил Польщі. Вона сприяє зміцненню потенціалу оборонної промисловості країни.

 

Під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», яка в період з 10 по 13 жовтня 2017 року пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві, можна буде ознайомитися з продукцією компанії PCO S.A. Це прилади і системи, які виробляє компанія на сьогоднішній день, а саме:

 

-- окуляри нічного бачення

- цілодобові приціли

- тепловізійні камери і системи спостереження

- нічні перископи

- системи управління вогнем

- системи оповіщення про лазерне опромінювання

- уніфіковані електронно-оптичні модулі

- стабілізовані електронно-оптичні системи спостереження і супроводу цілей

- системи відображення параметрів польоту.

 

Продукцію можна буде побачити на стенді польського інтегратора оборонної промисловості компанії Polska Grupa Zbrojeniowa SA (PGZ), виставковий стенд 3-C31.

 

Новина по темі: «НАМ НЕОБХІДНО СПІЛЬНО ШВИДКО РЕАГУВАТИ НА СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ЗАГРОЗИ», — МІНІСТР НАЦІОНАЛЬНОЇ ОБОРОНИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues