170928 ForumPOP 0Перший Всеукраїнський форум приватних підприємств оборонної промисловості - важливий крок, який зміцнює оборону нашої країни. На цьому, як повідомляється на сайті РНБОУ, наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов в інтерв'ю журналістам після відкриття Форуму у четвер у Києві.

 

О. Турчинов нагадав, що співпраця з підприємствами приватного сектору розпочалася з перших днів протистояння агресору. Секретар РНБО України підкреслив, що сьогодні, з одного боку, створюється система кооперації між державними оборонними підприємствами і підприємствами оборонного сектору, з іншого - приватні підприємства «дають поштовх до конкуренції». «В результаті покращується якість продукції і зменшується її ціна», - сказав О. Турчинов. Він також назвав дуже важливим те, що приватні підприємства активно працюють над розробкою перспективних зразків нової військової техніки і зброї.


За його словами, значна частина Державного оборонного замовлення виконується саме приватними підприємствами оборонної промисловості.

 

170928 ForumPOP 5


На переконання Секретаря РНБО України, кооперація державних і недержавних підприємств оборонного комплексу «дасть нам нову якість, яка можлива тільки на науковій базі». «Інтеграція науки в оборонну промисловість є запорукою ефективних результатів», - заявив він, додавши, що Україна і досі змушена розраховувати виключно на власні сили на шляху ремілітаризації країни.

 


«Україна сьогодні - форпост Європи, який стримує просування агресора на Захід. Тому сильна українська армія, сильний український оборонний комплекс - запорука безпеки усієї Європи», - заявив О. Турчинов.

 

170928 ForumPOP 2


Секретар РНБО України також наголосив на важливості вирішення на законодавчому рівні питання корпоратизації державних оборонних підприємств і входження до цих підприємств приватного капіталу, як вітчизняного, так і закордонного. «Це буде нова якість, нова форма, це забезпечить нам перспективу розвитку», - сказав він.

 

170928 ForumPOP 1

170928 ForumPOP 3

170928 ForumPOP 4

170928 ForumPOP 7

170928 ForumPOP 8

170928 ForumPOP 9

170928 ForumPOP 6

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues