170929 praktika 0028 вересня на території НВО «Практика» в Києві відкрився Всеукраїнський військовий форум приватних підприємців оборонної промисловості, на якому була представлена ​​колісна і гусенична бронетехніка, укомплектована сучасними бойовими модулями. 

 

 

Ініціаторами заходу стали Ліга оборонних підприємств України і НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського», - передає Національний промисловий портал з посиланням на Defence Blog.

 

На форумі була представлені новітні зразки озброєння, розроблені рядом підприємств.

 

Так, гості могли ознайомитися з колісними бронеавтомобілями виробництва НВО «Практика». Почнемо з «Козак-2» і «Козак-2М» з незалежною підвіскою коліс. Останній отримав баштовий модуль з великокаліберним кулеметом від БРДМ-2.

 

170929 praktika 0

 

 

Також можна було побачити більші новинки НВО «Практика» – тривісний БТР «Отаман» (6х6). Якщо на торішній виставці «Зброя та безпека 2016» в Києві його поки в якості САУ з 122-мм гарматою, то тепер машина демонструвалася з більш легким озброєнням – 73-мм гарматою з баштою від БМП-1.

 

170929 praktika 1

 

А ось його старший побратим – чотиривісний «Отаман» (8х8) постав з сучасним бойовим модулем «Штурм-М», у складі 30-мм автоматичної гармати, кулемети 7,62 мм, автоматичного гранатомета і комплексом керованих ракет «Бар’єр», що пробивають броню товщиною 800 мм на відстані до 5000 метрів.

 

170929 praktika 2

 

Ще однією цікавою розробкою стала гусенична БМП, що одержала модернізований, більш високий бронекорпус від НПО «Практика». У задній частині застосована відкидна двері для більш швидкої висадки десанту, а носова частина вирішена в дусі колісних моделей марки «Практика».

 

170929 praktika 3

 

Був представлений і тривісний повнопривідний спеціалізований автомобіль «Богдан-МАЗ-6317» з системою швидкого завантаження контейнерів типу «Мультиліфт». Він призначений для перевезення боєприпасів – зокрема до 120 ракет до РСЗВ «Град». Машина відрізняється броньованої кабіною (рівень захисту ПЗСА-4), розробленої фахівцями НВО «Практика».

 

170929 praktika 4

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues