171005 lutsk 0Підприємство є лідером на ринку України із ремонту та технічного обслуговування турбореактивних авіадвигунів третього і четвертого покоління для сучасних бойових літаків Су-24, Су-27, МиГ-29. Депутати Луцької громади побували на Державному підприємстві “Луцький ремонтний завод “Мотор” та ознайомилися із його роботою.

 


Про це повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на прес-службу Луцької міськради.

 

171005 lutsk 1


Депутати відвідали основні виробничі потужності підприємства, аби детальніше дізнатися про специфіку його роботи, його історію, досягнення та перспективи розвитку підприємства.

 

171005 lutsk 4

 

 

Також депутати оглянули виробничі приміщення, ознайомилися із технологічними процесами ремонту авіадвигунів.

 

171005 lutsk 5

 

У першому цеху проводять розбирання і збирання двигунів. У другому цеху відбувається ремонт агрегатів. Третій цех - це випробувальна станція авіадвигунів. У шостому цеху наносять захисне покриття на двигуни, а відновлений у 2013-му році 4-й цех займається виготовленням запчастин.

 

171005 lutsk 2

 

 

Новина по темі: АВІАРЕМОНТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УРАРП» РАЗОМ З ЛУЦЬКИМ «МОТОРОМ» ВІДРЕМОНТУЄ ДВИГУНИ ІЛ-76МД

 

ЛРЗ “Мотор” оснащений потужним, дороговартісним та високоточним обладнанням.

 

171005 lutsk 3

 

 

Присутні мали можливість побачити, як відбувається випробування щойно відремонтованого двигуна. Кожен двигун випробовують близько 30-ти годин.

 

Середня ціна ремонту складає близько 500 тисяч гривень.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues