170706 PCO 001Українські та польські оборонні підприємства можуть спільно брати участь в програмах модернізації збройних сил України та Польщі. Про це заявив член правління, комерційний директор польської компанії PCO S.A. Павел ГЛІЦА.

 

Зокрема, під час інтерв’ю для Defense Express представник PCO S.A. зазначив: «Компанія PCO S.A. з впевненістю вбачає широкі можливості участі в модернізаційних програмах бронетехніки як в Україні, так і у Польщі, спільно з українськими партнерами. Вже існують перші конкретні пропозиції, які наразі аналізуються, але вже можна зазначити, з огляду на великий досвід і компетентність обох сторін, вони здаються незмінно цікавими і водночас реальними».

 

Також Павел Гліца заявив, що поєднання зусиль виробників оборонної продукції двох країн створює нові можливості для просування спільної продукції на зовнішніх ринках, зокрема, що цікаво для українських виробників – на ринках країн ЄС та НАТО. «Варто додати, що промисловість обох країн відрізняють висока компетенція, досвідчені кадри і знання ринків, в т.ч. за межами регіону, що за умов поєднання наших сил створює нові зовнішні можливості. Для Польщі - в багатьох регіонах за межами Європи, а для України – на ринках ЄС і НАТО», - зазначив член правління PCO S.A.

 

Представник польської компанії наголосив, що однією з переваг співробітництва українських партнерів з польською стороною є можливість доступу до джерел кредитного фінансування, які пропонуються польським урядом.

 

Публікація по темі: ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД PCO S.A. ДОПОМОЖЕ УКРАЇНІ СТАТИ СИЛЬНІШОЮ

 

Оцінюючи рівень взаємодії української та польської оборонної промисловості на сучасному етапі представник компанії PCO S.A. відзначив, що на його постійне підвищення позитивно впливає високий рівень взаємодії між українським та польським оборонними відомствами та особисто між Міністром оборони України Стпаном Полтараком та міністром національної оборони республіки Польща Антонієм Мацеревичем. «Слід відзначити і дуже високий рівень взаємодії оборонних відомств та особисто міністрів оборони Польщі та України. А вони є для нас найважливішими партнерами. Це вони визначають потреби, вони представляють військо і обґрунтовують програми закупівель для армій. Тому добра атмосфера і співпраця оборонних структур наших країн сприяє взаємному обміну даними щодо технологічних і виробничих можливостей промисловості наших країн. Це може й надалі сприяти створенню нових більш ефективних об’єднань в рамках польсько-української кооперацій», - зазначив Павел Гліца.

 

В PCO S.A. констатують що зараз склались найбільш сприятливі умови для розвитку військово-технічного співробітництва між Польщею та Україною. «Наразі можна констатувати, що підтримка розвитку двостороннього співробітництва на рівні урядів двох країн впливає на зростання довіри між сторонами і спрощує діалог з потенційними партнерами», - заявив Павел Гліца.

 

Більше про можливості військово-технічного співробітництва між Україною та Польщею, а також про пропозиції компанії PCO S.A. читайте в повній версії інтерв’ю Павла Гліци для Defense Express в понеділок 09 жовтня 2017 року у розділі Публікації.

 

Раніше Defense Express повідомляв, що УКРАЇНА ТА ПОЛЬЩА МАЮТЬ НАМІР СПІВПРАЦЮВАТИ В ПИТАННІ МОДЕРНІЗАЦІЇ БОЙОВИХ БРОНЬОВАНИХ МАШИН

 

170712 UKR POL MTC 8

В грудні 2016 року міністри оборони України та Польщі Степан Полторак і Антоній Мацеревич у присутності президентів обох країн Петра Порошенка та Анджея Дуди підписали Генеральну угоду про співробітництво в оборонній сфері, яка передбачає суттєве розширення співробітництва по 24 напрямках діяльності

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues