171017 Directory 2017 0Під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», що в період з 10 по 13 жовтня 2017 року пройшла в м. Києві було презентовано Друге видання Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства». Кожний учасник виставки отримав безкоштовний примірник Каталогу. До створення цьогорічного каталогу долучилась команда міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

До Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 увійшли 76 українських приватних компаній, що долучені до розвитку оборонного потенціалу України. Це – вагома частка приватних підприємств, що розробляють та виготовляють продукцію оборонного призначення та подвійного використання, а також є постачальниками Збройних сил та інших військових формувань України.

 

Приватні підприємства стають все більше і більше впливовим гравцем оборонного ринку України. Не в останню чергу це відбувається завдяки цілеспрямованій роботі як самих приватних підприємств, що, об’єднавшись у декілька професійних об’єднань, отримали можливості ефективного діалогу з Державою, так і Кабінету міністрів України, як уповноваженого регулятора.

 

Як зазначив у вітальному слові до Каталогу заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій БРОВЧЕНКО, Уряду України протягом останнього року «вдалося в значній мірі спростити виробничу та управлінську діяльність приватних підприємств, налагодити кооперацію державного і приватного секторів, збалансувати інтереси промисловості і державного замовника».

 

171017 Directory 2017 2

 

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України також відзначив зростаючу роль приватних оборонних підприємств. Юрій Бровченко наголосив: «Частка приватного сектору в державному оборонному замовленні вже більше 50%, приватні підприємства успішно працюють за європейськими оборонними стандартами та стандартами НАТО, а якість та конкурентоздатність української продукції постійно підтверджується на міжнародних виставках». «Безсумнівно, внесок приватного сектору у розбудову українського оборонно-промислового комплексу сьогодні важко переоцінити. Ініціативи та нововведення, запропоновані бізнесом, вже знаходять своє відображення у практичних інструментах регулювання державно-приватного партнерства та нормативно-правовій базі», - додав представник Уряду.

 

 

Каталог «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 також надіслано передплатникам продуктів Інформаційно-консалтинової компанії Діфенс Експрес серед яких урядові структури та державні установи, що відповідають за розвиток сектору безпеки і оборони України, дипломатичні представництва іноземних держав, що акредитовані в Україні, директори оборонних компаній України та країн-партнерів. Протягом 2017-2018 років Каталог також розповсюджуватиметься на ряді міжнародних заходів, серед яких Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET”, який 21-24 листопада 2017 р. пройде в Міжнародному виставковому центрі в Києві; Український форум з оборони і безпеки '18, що відбудеться в Києві в лютому 2018 року, ряд міжнародних оборонних виставок, де буде представлено національний стенд України, або стенди підприємств Ліга оборонних підприємств України.

 

171017 Directory 2017 1

 

Презентувавши Каталог «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 Інформаційно-консалтинова компанія Діфенс Експрес одночасно оголосила про початок роботи над третім виданням Каталогу «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018. Презентація Каталогу 2018 відбудеться напередодні виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018».

 

171017 Directory 2017 3

 До створення Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017долучилась команда міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Українські та закордонні оборонні компанії можуть скористатись нагодою та донести через Каталог до цільової аудиторії інформацію про себе, свою продукцію, послуги та пропозиції партнерства.

 

Більше деталей: КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018

 

Раніше Каталог «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 було презентовано на XXV Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017, що на початку вересня 2017 року пройшла в місті Кельце (Польща).

 

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА – ІСТОРІЯ ЗРОСТАННЯ!

171010 Directory 10

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues