171031 mi2 0Директор ТОВ «Вінницький авіаційний завод» Микола Трикозюк повідомив виданню Вінниця.info, що до кінця року Збройні Сили України отримають модернізовані вертольоти Мі-2МСБ, виготовлені на цьому підприємстві.

 

 

“Вертольоти, над якими ми працювали раніше, використовували для несення служби в МО України. Вже через місяць плануємо підняти у повітря ще чотири судна, які отримують Збройні Сили України. Це модернізовані, зовсім нові наші Українські вертольоти Мі-2МСБ.” – розказав директор заводу.

 

171031 mi2 2

 

Також під час інтерв’ю Микола Трикозюк повідомив, що окрім Міністерства оборони підприємство має замовлення з Румунії та інших країн Європейського Союзу.

 

Окрім того, стало відомо дещо про технологічний процес модернізації вертольотів до рівня Мі-2МСБ на підприємстві «Вінницький авіаційний завод». Так, запчастини, які використовуються при ремонті та модернізації, як правило, вітчизняні. Найдорожчі елементи – двигун та обладнання, виготовляють у Запоріжжі на «Мотор Січ».

 

171031 mi2 1Новина по темі: «МОТОР СІЧ» ЗБІЛЬШИТЬ ВИРОБНИЦТВО ГЕЛІКОПТЕРІВ

 

Мі-2МСБ — український багатоцільовий гелікоптер, створений ПАТ «Мотор Січ» на основі Мі-2. Перший політ цього вертольота був здійснений 4 липня 2014 року.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues