171103 brovch 0Начальник департаменту економіки оборони та безпеки в МЕРТ Юрій Бровченко повідомив, що набої до стрілецької та автоматичної зброї калібрами від 5,45 мм до 14,5 мм, серед іншого, планується виробляти на фондах Міноборони.

 

 

Таку інформацію Юрій Бровченко озвучив під час інтерв’ю для видання Delo.ua, - повідомляє Український мілітарний портал.

 

Також вже проведено процедури по закупівлі лінії виробництва корпусів снарядів і гільз калібру 100-155 мм.

 

171103 brovch 1

Автоматична лінія з виготовлення стрілецьких боєприпасів

 

Також, за його інформацією, найближчим часом на потужностях одного з приватних підприємств буде закладатись патронний завод, на якому будуть виробляти патрони калібру від 5,45 до 14,5 мм.

 

Щодо калібрів від 100 до 155 мм то розглядається їх виробництво на ДАХК “Артем”, що зараз спеціалізується на виготовлені боєприпасів класу “повітря-повітря”, комплектуючі до них та інших керованих боєприпасів, а також обладнання для авіаційної техніки.

 

171103 brovch 2

Ділянка механічної обробки на підприємстві ДАХК “Артем”


Розглядаються також питання відновлення і запуску складальних ліній на арсеналах і базах Міноборони, так як це передбачалось з самого початку (коли на арсенали і бази Міноборони надходили комплектуючі, а вже там збирався сам постріл).

 

Новина по темі: КАНАДА ДОПОМОЖЕ УКРАЇНІ ЗБУДУВАТИ ПАТРОННИЙ ЗАВОД

 

Кошти на закупівлю та створення виробництва на фондах Міністерства оборони вже виділено у сумі 1.4 млрд гривень. Вже відбулось підписання контракту та цього року буде сплачено аванс, терміни виготовлення та монтажу складуть приблизно 18-20 місяців. Таким чином, виробництво може бути розпочате вже у другій половині 2019 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues