171110 MI 2 0Нещодавно відбувся завершальний етап дослідних випробувань гелікоптерів Мі-2 МСБ та Мі-8 МСБ, оснащених комплексами некерованих ракет. Попередні висновки представників Державного науково-випробувального центру ЗСУ позитивні: техніка працює штатно, заявлені характеристики підтверджено, зауважень до роботи систем немає.

 

Сьогодні можна констатувати, що практичну частину випробувань гелікоптера Мі-2 МСБ, оснащеного некерованими ракетами типу С-8, успішно завершено, — розповідає заступник головного конструктора ПАТ «Мотор Січ» Леонід Пирогов. — На фінальній стадії — випробування гелікоптера Мі-8 МСБ з блоками Б13 для стрільби некерованими авіаційними ракетами (НАР) типу С-13. 

 

Застосування НАР із гелікоптерів Мі-2 в Україні виконано вперше, що стало можливим завдяки кардинальній модернізації вертольота від запорізьких науковців і конструкторів, попри скепсис деяких експертів щодо реалізації такої ідеї, адже пуски ракет типу С-8 для цього вертольота — надто велике навантаження.

 

— Загалом за час випробувань було виконано чимало пусків. Як бачимо, балки, які ми розробили, успішно витримали всі навантаження, як, власне, і сам гелікоптер.

 

Новина по темі: У ГРУДНІ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ОТРИМАЮТЬ ОДРАЗУ ЧОТИРИ ВЕРТОЛЬОТИ МІ-2МСБ

 

ПАТ «Мотор Січ» звернув увагу саме на Мі-2 з багатьох причин, -  зазначає Леонід Пирогов.

 

— Це один із наймасовіших вертольотів у світі. Їх випущено майже 5,5 тис. одиниць. Кілька сотень їх є й в Україні. Мі-2 — чудова машина для навчання курсантів та підготовки пілотів. Попри свої невеликі розміри, він є цілком «дорослим» гелікоптером. Тут усе - як на великих машинах - наприклад, Мі-8 чи на велетні Мі-26. А навчання на ньому значно дешевше. До того ж, це невибаглива техніка неангарного зберігання, яка може стояти просто неба протягом усього року. І коштує наш Мі-2 МСБ в рази менше порівняно з його західними аналогами, ціна на які сягає 30–40 млн доларів.

 

«Навісити» на Мі-2 МСБ нові ракети конструктори ПАТ «Мотор Січ» змогли завдяки низці власних розробок, серед яких — комплект носійних ферм балкових тримачів, блоки Б8В8МСБ, кожен на 8 некерованих авіаційних ракет типу С-8, пусковий пристрій, здатний виконувати стрільбу в режимах по 2, 4 й 8 ракет одночасно. Додатково в кабіні встановлено авіаційний приціл. Та якщо на недавніх випробуваннях гелікоптер було озброєно лише некерованими авіаційними ракетами, то в перспективі розробники планують установити на нього 2 великокаліберні кулемети, а також інше сучасне (зокрема й кероване) ракетне озброєння, зробивши багатоцільовий Мі-2 МСБ ще універсальнішим.

 

Іще один вертоліт, який заслуговує на увагу, це Мі-8 МСБ, — розповідає заступник генерального конструктора. Зараз він так само завершив черговий етап випробувань, виконавши пуски некерованою авіаційною ракетою С-13 з калібром 122 мм. Раніше ракети цього класу в Україні не застосовували ані з літаків, ані, тим паче, з вертольотів. Це досить потужне озброєння, яке суттєво підвищить рівень обороноздатності нашої держави.

 

На завершення розмови Леонід Пирогов спростував деякі висловлювання так званих російських експертів щодо занепаду української авіаційної промисловості й одного з її ключових підприємств — ПАТ «Мотор Січ» після розриву відносин із підприємствами з РФ.

 

— Справді, за останні кілька років співпрацю з РФ було згорнуто, відповідно дещо зменшився й ринок збуту нашої продукції. Ми постачаємо свою продукцію в 130 країн світу. І тут мало що змінилося. Тож, із втратою російських замовників ПАТ «Мотор Січ» не зазнало суттєвих збитків. А з приводу "загнивання"... Протягом більше як 20 років після розпаду СРСР росіяни купляли наші двигуни й за цей час так і не спромоглися розробити їм заміну та налагодити виробництво в себе.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues