171110 arka 1Військовослужбовці Збройних сил Республіки Польща, Литовської Республіки та України за сприяння канадських наставників пройшли тренування із ведення радіообміну згідно стандартів НАТО та провели практичне випробування сумісності радіостанцій трьох країн під час навчання «Кленова арка — 2017», в Польщі.

 

 

Зокрема, за словами майора Мирослава Беднаша, начальника віддлення зв’язку S-6 ЛИТПОЛУКРБРИГ, тренування було зорієнтовано на створення мережі радіозвязку між командуванням бригади та штабами підлеглих підрозділів.

 

171110 arka 0

 

— Ми провели теоретичне заняття з особовим складом підрозділів зв’язку щодо порядку ведення радіообміну згідно стандартів НАТО та перевірили можливість сумісної роботи радіостанцій трьох країн, — зазначає капітан Роман Сельвестр, офіцер віддлення зв’язку S-6 ЛИТПОЛУКРБРИГ.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У БАГАТОНАЦІОНАЛЬНОМУ НАВЧАННІ «КЛЕНОВА АРКА - 2017» В ПОЛЬЩІ

 

171110 arka 2

 

Варто зазначити, що під час «Кленової арки — 2017» одночасно функціонують три мережі: комп’ютерна, телефонна та мережа радіозв’язку.

 

171110 arka 3

 

На один із навчальних днів заплановане вимкнення дротової мережі зв’язку для перевірки виключно радіозв’язку між командуванням ЛИТПОЛУКРБРИГ та підлеглими підрозділами. Таким чином, передача рапортів, наказів та розпоряджень буде здійснюватися засобами радіозв’язку.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues