171214 kava 0Представники Київської асоціації військових аташе здійснили робочу поїздку до Харкова. Протягом двох днів військовослужбовці з 17 країн, зокрема, США, Канади, Данії, Норвегії, Литви та інших відвідали низку об’єктів міста.

 

 

Так, військові аташе провели зустрічі з керівництвом та оглянули виробничі потужності державного підприємства «Завод імені В.Малишева», відвідали Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова.

 

 

Наступною метою візиту було ознайомлення з установами військової освіти Харкова. Так, іноземні військові аташе відвідали Військовий інститут танкових військ. Під час зустрічі широко обговорювались питання організації навчально-виховного процесу та перспективи міжнародного співробітництва тощо.

 

171214 kava 1

 

— Досвідчені педагогічні працівники інституту, які мають великий практичний досвід служби у військах та навчально-матеріальна база нашого навчального закладу дозволяє проводити якісну і повноцінну підготовку кадрів бронетанкового профілю, наші випускники здатні експлуатувати та проводити ремонт усіх зразків бронетанкового озброєння, — зазначив начальник інституту полковник Олександр Серпухов.

 

171214 kava 2

 

В рамках візиту закордонні гості зустрілися з першим заступником харківського міського голови Ігорем Тереховим.

 

171214 kava 3

 

 

Публікація по темі: ПОЛЬСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ДИПЛОМАТИ ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ВИРОБНИЧОЮ БАЗОЮ «НВК «ТЕХІМПЕКС» - ФОТОРЕПОРТАЖ

 

171214 kava 4

 

— Ми відвідали Харків щоб більше дізнатися про інфраструктуру, мешканців та військові установи. Ми побачили чисте і красиве місто, значну кількість вищих навчальних закладів та великі потужності оборонної промисловості. Я впевнений, що Харків має великий потенціал для міжнародного співробітництва, — зазначив наприкінці візиту президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Гес.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues