171221 mi2 020 грудня Національна гвардія України отримала відремонтований і модернізований на підприємстві «Мотор Січ» вертоліт Мі-2МСБ.

 

 

На передачу техніки прибули командувач Національної гвардії генерал-полковник Юрій Аллеров і президент ПАТ «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв. Вони зустрілися з журналістами у льотно-випробувальному комплексі і провели перший випробувальний політ. Усі присутні мали можливість оглянути відремонтований Ми-2МСБ із запорізьким двигуном АІ-450.

 

171221 mi2 1

 

«Національна гвардія – це елітні підрозділи, які виконують найважливіші завдання. Сьогодні – велика подія. У цьому гелікоптері старі тільки колеса, інше – все нове. Гарантія на нього – 8 років, – розповів журналістам В’ячеслав Богуслаєв, – Наш продукт втричі дешевший за закордонні гелікоптери: і за ціною, і за витратами на запчастини і обслуговування».

 

171221 mi2 2

 

Ми-2МСБ – модернізація добре зарекомендованого гелікоптера Ми-2 з установкою двигунів АІ-450В. Переваги оновленої техніки – зниження витрати палива і підвищення дальності польоту на 30%, збільшення корисного навантаження на 20%, збільшення максимального стелі польоту на 15%, дворазове збільшення міжремонтного ресурсу двигунів.

 

171221 mi2 3

 

 

Новина по темі: ЗАВЕРШЕНО ВИПРОБУВАННЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ МІ-2 МСБ ТА МІ-8 МСБ

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues