171221 dpsu 0Державна прикордонна служба України отримала 5 безпілотних авіаційних комплексів, які закуплено прикордонним відомством в рамках Державного оборонного замовлення

 

 

До складу цих авіаційних комплексів вітчизняного виробництва «Spectator-M» входить 15 безпілотних літальних апаратів, які оснащені цифровими захищеними каналами зв’язку та модернізованим моніторинговим обладнанням.

 

171221 dpsu 1

 

 

На даний час усі безпілотні авіаційні комплекси знаходяться в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора І. Момота, де закінчується первинна підготовка персоналу підрозділів повітряної розвідки низки прикордонних загонів. Навчання відбувається під керівництвом інструкторів підприємства-виробника, а також буде оформлено необхідні документи для обліку повітряних суден та одержання сертифікатів льотної придатності.

 

Вже у січні 2018 року екіпажі на полігоні відпрацьовуватимуть бойове злагодження і після його закінчення виконуватимуть завдання повітряної розвідки.

 

Новина по темі: БПЛА SPECTATOR ВІД ВАТ «МЕРИДІАН» ПРОХОДИТЬ ПІДКОНТРОЛЬНУ ЕКСПЛУАТАЦІЮ В МО УКРАЇНИ

 

Нагадаємо, що вперше ці комплекси почали використовувати у ДПСУ в липні цього року.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues