180208 luch 0ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", яке є провідним підприємством з розробки високоточного ракетного озброєння України, завершило 2017 рік з рекордними показникам виробничої та наукової діяльності.

 

 

Саме завдяки "ДККБ "Луч," стратегічно важливий для обороноздатності України проект "Ракетний щит" вийшов на фінальні етапи випробувань. У 2017 році завершився цілий етап в роботі українських розробників і виробників ракетної техніки над проектом "Вільха", до якого також залучено більше десятка підприємств "Укроборонпрому", а також інші підприємства оборонно-промислового комплексу України.

 

На випробуваннях у грудні минулого року всі чотири ракети влучили в ціль, що довело високі балістичні характеристики ракети, її високоточної системи наведення, нового твердого ракетного палива, нових ракетних корпусів з надміцних сплавів та надійність ураження цілі бойовою частиною ракети.

 

У 2017 році "ДККБ "Луч" також було проведено величезну роботу над створенням високоточної крилатої ракети, вперше створеної за час незалежності України.

 

180208 luch 1

 

Окрім того, розробка "ДККБ "Луч", а саме легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", була прийнята на озброєння Збройних Сил України.

 

 

 

Також тривало постачання протитанкових ракетних комплексів "Стугна-П". А загалом, українське військо отримало декілька сотень протитанкових ракет, які були розроблені на цьому підприємстві.

 

 

 

Новина по темі: ПРОТИКОРАБЕЛЬНА РАКЕТА “НЕПТУН” ПРОЙШЛА ЧАСТИНУ ВИПРОБУВАНЬ У 2017 РОЦІ

 

Окрім робіт над протитанковими ракетами та ракетами класу "поверхня-поверхня", "ДККБ "Луч", разом із приватними підприємствами, продовжує роботу над розробками у сфері засобів протиповітряної оборони. В тому числі і над модернізацією зенітно-ракетного комплексу C-125М "Печора".

 

Ці та інші роботи дозволили "ДККБ "Луч" у минулому році, за оперативними даними, отримати понад 860 млн грн чистого доходу від реалізованої продукції, що у 4,4 рази більше, ніж у 2014 році.

 

Завдяки цьому на підприємстві постійно підвищується середня зарплатня, яка у 2017 році становила 20 600 грн, що майже вдвічі більше, ніж по Києву. А у порівнянні з 2014 роком, середня зарплатня на "ДККБ "Луч" виросла у 3,2 рази.

 

Саме така гідна зарплатня дозволяє підприємству залучати до роботи над високоточною зброєю кращих в Україні інженерів, конструкторів, інших спеціалістів та фахівців.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues