180221 us sanct 0Росія втратила контракти на суму понад 3 мільярди доларів після запровадження нових санкцій у рамках закону «Про протидію противникам США за допомогою санкцій» (CAATSA), заявила прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойєрт.

 

 

У Держдепі також наголосили, що вводитимуть санкції і проти тих, хто продовжуватиме співпрацю з РФ в оборонному секторі. 

 

«Деякі країни припинили закупівлі певної продукції і товарів. Ми вважаємо, що ми змогли зупинити транзакції на більш ніж 3 мільярди доларів. Припинення таких угод, по суті, є покаранням. Чому? Тому що це означає, що менше грошей іде в російський бюджет. Таким чином, це можна вважати успіхом в частині притягнення Росії до відповідальності», — сказала Нойєрт.

 

Офіційний представник Держдепартаменту також додала, що США попередили країни по всьому світу про закон, що передбачає розширення антиросійських санкцій, і застерегли від укладення контрактів із російськими підприємствами оборонно-промислового комплексу. Нойерт додала, що США будуть вводити санкції проти країн, осіб і організацій, які будуть проводити транзакції, що суперечать означеному закону.

 

Новина по темі: НОВІ САНКЦІЇ США БУДУТЬ ВВЕДЕНІ ПРОТИ ПОКУПЦІВ РОСІЙСЬКОЇ ЗБРОЇ — ДЕРЖДЕП

 

29 січня 2018 г., відбувся закритий брифінг для представників верхньої палати Конгресу США. Адміністрація президента доповіла щодо застосування санкцій проти Росії в рамках «Закону протидії противникам Америки через санкції». Відповідно до закону передбачається застосування санкцій проти тих, хто «реалізує суттєві транзакції з російськими секторами оборони та розвідки, якщо вони не зможуть суттєво скоротити ці угоди».

 

26 січня США оприлюднили розширений список осіб і організацій Росії, а також окупованих територій України, на які поширюються санкції.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues