180307 uop nato 0Представник США у НАТО позитивно оцінив реформування сектору безпеки та оборони України під час засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО щодо військового реформування, яке відбулося 5 та 6 березня у штаб-квартирі Альянсу у Брюсселі.

 

 

За словами Генерального директора ДК "Укроборонпром" Павла Букіна, під час засідання Спільної групи розглянуто здійснені заходи з трансформації ДК "Укроборонром", а також найближчі кроки Концерну. Зокрема йшлося про створення прозорих вертикально інтегрованих виробничих кластерів, до складу яких мають увійти як державні підприємства, в тому числі, "Укроборонпрому", так і приватні фірми.

 

Окрему увагу було зосереджено на здійсненні корпоратизації підприємств "Укроборонпрому", із трансформацією на акціонерні товариства, 100% акцій яких належатиме державі. Ці заходи передбачають створення прозорих структур управління, залучення приватних інвесторів з метою інтегрування української оборонної промисловості у загальносвітову систему виробництва.

 

Новина по темі: МІНІСТР ОБОРОНИ ЕСТОНІЇ ОЦІНИВ АКТИВНУ СПІВПРАЦЮ УКРАЇНИ З ТРАСТОВИМИ ФОНДАМИ НАТО

Також було досягнуто домовленість щодо проведення в Україні семінару на тему "Досвід країни НАТО з організації закупівель озброєння та військової техніки, ціноутворення та контроль цін".

 

"Однією з окреслених задач "Укроборонпрому" є досягнення щонайменшої собівартості озброєння та військової техніки. Для цього чинна в Україні процедура ціноутворення має бути приведена до стандартів, діючих у країнах НАТО. Це дозволить прискорити розвиток підприємств та направити кошти в оновлення виробничих потужностей оборонних заводів", – акцентував увагу Павло Букін під час засідання Спільної групи.

 

Новина по темі: ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ УКРАЇНА-НАТО З ПИТАНЬ ВОЄННОЇ РЕФОРМИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues