180315 fantom 0На виставці озброєння безпілотних систем UMEX 2018 українська розробка «Фантом 2» зацікавила делегації багатьох країн Близького Сходу і Північної Африки.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Телеграф.

 

На нещодавній виставці озброєння безпілотних систем Unmanned System Exhibition (UMEX)в Абу-Дабіукраїнський «Фантом 2» викликав великий інтерес. Машину високо оцінили посадові особи з ОАЕ, Кувейту, Саудівської Аравії і багатьох країн Північної Африки.

 

«Фантом 2» з колісною формулою 8х8 відноситься до наземних безпілотних транспортних засобів – Unmanned Ground Vehicle (UGV). Він був розроблений фахівцями ДК «Укроборонпром» і є вдосконаленою версією тактичного багатоцільового транспортного засобу Фантом (6х6) – для розвідки, спостереження, вогневої підтримки за допомогою кулеметів і протитанкових ракет.

 

На виставці було продемонстровано обидва варіанти – 6х6 і 8х8.

 

 

“Фантом 2” є унікальним безпілотним колісним модульним комплексом з можливістю створення цілого сімейства транспортних засобів на основі платформи, включаючи безпілотну бойову машину, безпілотний наземний транспортний засіб для евакуації поранених на ношах. А також – комплексу аналітики/спостереження/розвідки/радіоелектронної війни.

 

Новина по темі: ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЗБРОЇ: “ФАНТОМ-2”, РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ ТА ТЕРМОБАРИЧНА ЗБРОЯ

 

Загальна вага транспортного засобу становить 2600 кг. На ньому можна змонтувати різні типи зброї (кулемет, гранатомет, протитанкові ракети і т.д.) та додаткові модулі.

 

В наявності вже є транспортний засіб з 80-мм ракетною системою залпового вогню з дистанційним управлінням, а також з дистанційно керованою 23-мм автоматичною гарматою. Українським наземним безпілотником керує оператор з безпечного радіоканалу з максимальним діапазоном 10 км або по волоконно-оптичному кабелю – до 5 км.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues