180321 abrams 0ЗC CША посилюють захист основного бойового танку М1 Abrams за рахунок впровадження ізраїльської передової системи активного захисту від протитанкових засобів ураження Trophy. 

 

 

Повідомляє Defense Express з посиланням на іноземні ЗМІ.

 

Розробником останньої є концерн Rafael. Система успішно перевірена в реальних бойових умовах на танках Merkava і довела свою ефективність.

 

180321 tropry 1

Як працює система TROPHY


Система Trophy використовує в роботі передові алгоритми і складається з РЛС та 2-х ПУ для відстрілу спеціальних снарядів. В робочому режимі система створює навколо машини-носія захисну напівсферу, яка постійно моніторить оточення і контролює наближення потенційно небезпечних повітряних цілей. У випадку викриття атакуючої ПТУР або снарядів РПГ, бортовий комп'ютер визначає параметри швидкості та траекторію. Якщо система визначить, щи існує вірогідність влучення в танк, загроза нейтралізується на етапі підльоту шляхом відстрілу снаряда з ПУ.

 

180321 tropry 2

Танк М1 Abrams з системою Trophy (Фото: US Army)

 

Загалом ЗС США планують оснастити системою Trophy 261 танк M1 Abrams.

 

Новина по темі: ЄГИПЕТ ПЛАНУЄ РОЗПОЧАТИ ВИРОБНИЦТВО РОСІЙСЬКИХ ТАНКІВ Т-90С

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues