180326 stavnuzi 800У 3-му окрему полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗС України розроблено та виготовлено модульні ставниці для зберігання зброї. Вони відповідають сучасним світовим стандартам та вимогам керівних документів щодо зберігання зброї в Збройних Силах України.

 

Про це, як інформує Defense Express, повідомляється на неофіційній сторінці 3-го окремого полку спецпризначення Сил спеціальних операцій ЗС України у соціальній мережі Facebook.

 

Модульні ставниці були виробленні на вітчизняному підприємстві. Нові піраміди розраховані на одночасне зберігання зброї всієї групи, максимальне захищення зброї від несанкціонованого заволодіння, а також дають можливість зберігати стрілецьку зброю калібром до 12.7 мм. або 50 калібру зразка НАТО.

 

 

Модульні ставниці надають можливість зберігати особисту зброю в одному модулі. Також мають допоміжну лінію захисту – сталевий трос, що може використовуватися за рішенням командира груп.

 

180326 stavnuzi 2

 

180326 stavnuzi

 

180326 stavnuzi 1

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues