180326 oplot 800Контракт на постачання основних бойових танків "Оплот-Т" до Королівство Таїланд – успішно завершено. 

 

 

 

 

Крайня партія бойових машин успішно витримала випробування у присутності замовників і ближчим часом буде направлена до країни дислокації. Про це заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін після завершення випробувань.

 

"Контракт виконувався попри нечесну конкуренцію та військову агресію Росії. Ми вдячні нашим стратегічним партнерам із Таїланду за мудре розуміння проблем, з якими зіткнулась Україна, і за віру, що Україна здатна подолати штучні перепони, зведені на шляху наших взаємин", – наголосив Павло Букін.

 

За його словами, реалізація "тайського контракту" дозволила Україні отримати валютні надходження до бюджету та завантажити виробничі потужності підприємств Концерну.

 

Публікація по темі: СЕКРЕТНЫЙ ТАНК УКРАИНЫ ИЛИ СЫГРАТЬ ПО «НОТАМ»

 

"Із завершенням експортного контракту з Таїландом Концерн налаштовується на виробництво танків для ЗСУ. БМ "Оплот", прийнятий на озброєння ще 2009 року, вимагає оновлення деяких комплектуючих. Адже за цей час з’явилися важливі технологічні інновації. Водночас Збройні Сили та підприємства "Укроборонпрому" отримали досвід застосування військової техніки у зоні АТО. Ми готові інтегрувати в "Оплоти" для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема, прицільний комплекс та систему управління вогнем", – зазначив Павло Букін.

 

 

Він повідомив, що роботи зі створення нових "Оплотів" відбуваються у відповідності до дослідно-конструкторських робіт, які наразі узгоджуються із Міноборони України. Ці роботи передбачають і значну модернізацію Т-64, які експлуатуються в український армії, для уніфікації із "Оплотами".

 

180326 oplot 11

 

Досягнутий рівень оснащення буде у подальшому застосовано і для модернізації основних бойових танків Т-64. Така уніфікація значно зменшить вартість виробництва "Оплотів" та модернізації Т-64.

 

180326 oplot 12

 

Роботи з виготовлення танків були виконанні ДП "Завод ім. Малишева", що входить до складу ДК "Укроборонпром". Завдяки виконанню цього контракту Україна отримала валютні надходження до бюджету, а виробничі потужності підприємства отримали повне завантаження.

 

180326 oplot 13

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues