180416 defexpo1Міжнародна виставка сухопутних та військово-морських озброєнь та внутрішніх систем безпеки DefExpo-2018, яка пройшла в індійському місті Ченнай на минулому тижні, стала для України ефективною платформою з розширення військово-технічного співробітництва з Індією.  

 

"Укроборонпром", разом із ДП "СпецТехноЕкспорт", що входить до складу Концерну, представив інтереси України та зосередився на конвертації потенціалу українсько-індійського ВТС у реальні двосторонні проекти.

 

"Ці домовленості стосуються, зокрема, трансферів оборонних технологій за програмою Make in India, а також спільної участі в програмах модернізації бронетехніки і систем ППО Індії", – зазначив перший заступник секретаря РНБОУ Олег Гладковський, який очолював українську делегацію.

 

SYP 4204

 

Гладковський повідомив, що під час зустрічі з Головою Організації оборонних досліджень і розробок (DRDO) доктором Сельвіном Крістофером було обговорено план подальшої двосторонньої співпраці. Сторони домовились про укладання двостороннього меморандуму про спільні розробки у різних галузях ВТС. Зокрема досягнуто домовленість про початок співпраці у створенні високоточних снарядів та спільних проектів у бронетанковій галузі.

 

А під час зустрічей української делегації із Командувачем Сухопутними військами ЗС Індії генералом Біпіном Раватом та заступником командувача ВПС Індії повітряним маршалом Рагхунатхом Намбіаром було обговорено перспективи подальшої участі України у програмах модернізації військової техніки та постачання нової техніки для потреб Міноборони Індії за програмою "Make in India".

 

Окрім того, було досягнуто домовленість про початок співпраці у цілому ряді проектів, в тому числі, створення високоточних снарядів та спільних проектів у бронетанковій галузі.

 

Загалом, між підприємствами "Укроборонпрому" та індійського оборонно-промислового комплексу "СпецТехноЕкспортом" були заключенні нові контракти загальною вартістю понад півмільярда гривень.

 

Новина по темі: ПАВЛО БУКІН ОБГОВОРИВ З ПРЕДСТАВНИКОМ МІНОБОРОНИ ІНДІЇ ПИТАННЯ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ У РАМКАХ ПРОГРАМИ MAKE IN INDIA

 

"Під час переговорів з керівниками індійського оборонного відомства ми досить результативно обговорили продовження поставок та налагодження спільного виробництва газотурбінних двигунів, обслуговування українськими спеціалістами авіаносця "Вікрамадітья", проекти комплексної модернізації танків Т-72, БМП-2 та систем ППО, виробництва двигунів для індійських танків, а також інші перспективні проекти", – додав Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін.

 

У свою чергу, Міністр оборони Індії Нірмала Сітараман підтвердила зацікавленість своєї країни у стратегічній співпраці із українським ОПК, а також зауважила, що ознайомлена із процесом інтеграції інновацій і можливостей України у рамках програми Make in India.

 

SYP 4301

 

Довідково:

Виставка “DefExpo-2018” відбувається в Індії з 2000-го року раз на два роки за підтримки Міноборони Індії. На форумі представлено продукцію провідних світових компаній зі сфери ОПК. Спеціалізація виставки – бронетанковаа тематика, ракетно-артилерійське озброєння, засоби ППО, військово-морська техніка, засоби зв’язку та РЕБ, безпілотні системи.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues