180417 dsa 0ДК "Укроборонпром" та ДК "Укрспецекспорт", що входить до складу Концерну, беруть участь у Міжнародній виставці "Defence Services Asia" (DSA) – одному з найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки.

 

 

Тематика виставки охоплює озброєння сухопутних військ, засоби протиповітряної оборони (ППО), радіоелектронної боротьби (РЕБ) і зв’язку, авіаційну техніку, озброєння берегової охорони, бронетанкову техніку і артилерійські системи, військово-морську техніку та озброєння.

 

180417 dsa 4

Фото mfa.gov.ua

Українську делегацію очолює Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін. У виставці беруть участь чотири державні спецекспортери, п’ять підприємств-учасників, зокрема ДП "Київський бронетанковий завод", ДП "ДККБ "Луч", ДП "Завод ім. В.О. Малишева", ДП "Ізюмський приладобудівний завод", тощо.

 

180417 dsa 3

Фото mfa.gov.ua

Представлено натурний зразок переносного протитанкового ракетного комплексу "СКІФ" ("ДККБ "Луч"), а також макети БТР-4, БТР-3Е1 з бойовим модулем "Штурм", броньований автомобіль "KOZAK-2M", авіаційні ракети Р-27ЕР і Р-27ЕТ, трьохкоординатну РЛС типу 36Д6М, двигун 6ТД.

 

180417 dsa 2

Фото mfa.gov.ua

Також на стенді представлено 7,62мм снайперську гвинтівку UBR-008, 7,62мм снайперську гвинтівку UAR-10, 5,56мм, штурмову гвинтівку UAR-15.

 

180417 dsa 1

Фото mfa.gov.ua

 

Новина по темі: В ІНДІЇ ЗАЦІКАВЛЕНІ У СТРАТЕГІЧНІЙ СПІВПРАЦІ ІЗ УКРАЇНСЬКИМ ОПК

 

В І кварталі 2018 року Інформаційно-консалтингова компанія "Діфенс Експрес" спеціально до виставки DSA 2018 видала черговий випуск журналу Ukrainian Defense Review #1 за 2018 рік. У виданні представлені матеріали щодо останніх подій в секторі безпеки та оборони України, стану реалізації низки військових проектів, а також детальна інформація щодо нових перспективних розробок вітчизняної оборонної промисловості: бронетехніки, стрілецького та артилерійського озброєння, засобів радіолокації, БПЛА. Журнал представлено на національному стенді України на міжнародній виставці DSA 2018, шо в період з 16 по 19 квітня ц.р. проходить у Куала-Лумпурі (Малайзія). Рагніше журнал Ukrainian Defense Review #1 за 2018 рік було також представлено на національному стенді України на 10-ій Міжнародній виставці сухопутних та військово-морських озброєнь та внутрішніх систем безпеки "Defexpo India 2018" з 11 по 14 квітня ц.р. пройшла в м.Ченнаї (Індія).

  

 

Довідково:

Міжнародна виставка Defence Services Asia (DSA) – один із найбільших в Азії форумів озброєння та військової техніки. DSA проводиться під егідою Міністерства оборони Малайзії. Цього року Defence Services Asia 2018 проходить в Куала-Лумпур з 16 по 19 квітня. 

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues