18041sloven 016 квітня у Києві відбулась зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія Петренка із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Словенія пані Наташею Прах.

 

 

Під час зустрічі сторони обговорили сучасну безпекову ситуацію у світі, заходи, що вживаються світовою спільнотою для врегулювання конфлікту у Сирії, а також тенденції розвитку ситуації на Сході та Півдні України.

 

18041sloven 1

 

Українська та Словенська сторони висловили взаємні запевнення щодо продовження дипломатичного та економічного тиску на Російську Федерацію, підтримання санкцій з метою припинення агресивної політики Кремля.

 

18041sloven 2

 

Особливу увагу було приділено ініціативі української сторони щодо розгортання миротворчої Місії ООН в окремих районах Донецької й Луганської областей виключно у відповідності до міжнародного права та статуту ООН, а також питанню підтримання Республікою Словенія зусиль України у відновленні її територіальної цілісності та суверенітету.

 

Новина по темі: В СЛОВЕНІЇ ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ БОЙОВИЙ МОДУЛЬ ODIN 570

 

На завершення зустрічі генерал-лейтенант Анатолій Петренко та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія Наташа Прах підтвердили зацікавленість у розвитку двостороннього співробітництва між державами, домовились про його поглиблення та обговорили можливість проведення заходів у найближчій перспективі.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues