180418 bmp 1ak 00Журналісти змогли особисто ознайомитись з БМП-1АК, які були поставлені в рамках військово-технічного співробітництва України та Польщі.

 

 

Під час повторного прес-туру до однієї з бригад Збройних Сил України, до якого долучились декілька десятків представників ЗМІ, журналісти спостерігали за навчальними стрільбами, які виконали екіпажі БМП, а також особисто проїхались всередині бойових машин.

 

180418 bmp 1ak 0

 

Як говорять самі військові, отримані БМП-1АК мають мінімальний пробіг та настріл гармат. А у самій бригаді лише за останній місяць вони проїхали понад півтисячі кілометрів та провели близько двох десятків вогневих вправ. Та навіть попри таку активну експлуатацію за цей час не було жодних нарікань чи технічних несправностей.

 

Новина по темі: ЗС УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ВІДРЕМОНТОВАНІ ПОЛЬСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ БМП-1АК (ФОТО)

 

За останній час це вже другий прес-тур, який провів "Укроборонпром" спільно з Міністерством оборони, під час якого українські журналісти могли самостійно перевірити якість БМП. Проте журналісти видання "Новое Время" проігнорували ці пропозиції та не опублікували жодного матеріалу для спростування власної маніпулятивної публікації.

 

180418 bmp 1ak 2

 

Нагадаємо, що "Укроборонпром" вважає публікацію "Новое Время" диверсією проти обороноздатності держави, яка завдає репутаційних збитків Концерну та нашим міжнародним партнерам. Тому прийнято рішення у судовому порядку захистити інтереси Концерну.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues