180426 macron 0Викривлені новини та фейкові інформаційні повідомлення підривають основи самої демократії як однієї з головних цінностей цивілізованого світу, - заявив Президент Франції Емануель Макрон, виступаючи у середу в Конгресі США.

 

 

Передає власний кореспондент Укрінформу

 

"Для того, щоб захистити наші демократії, ми повинні протистояти поширенню вірусу фейкових новин, який піддає наші народи невиправданим страхам і уявним ризикам", - заявив французький лідер.

 

 

Він підкреслив, що викривлення інформації – це ніщо інше, як викривлення самої демократії, яка засновується на можливості вибору та раціональному підході у прийнятті рішень.

 

Новина по темі: FACEBOOK ЗАБЛОКУВАВ СТОРІНКИ РОСІЙСЬКОЇ "ФАБРИКИ ТРОЛІВ"

 

Президент Макрон виступав англійською і неодноразово зривав гучні оплески в залі американського Конгресу. Він також зупинився на інших актуальних темах глобального характеру. Зокрема, він наголосив на необхідності продовження Іранської ядерної угоди, відданості Паризькій домовленості щодо збереження клімату, протистояння авторитарним режимам.

 

У понеділок, 23 квітня, президент Франції прибув до США з першим державним візитом, під час якого, в тому числі, провів особисті зустрічі з президентом Сполучених Штатів.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues