180504 track 0На Житомирщіні розпочалися випробування траків для БМП, що виготовлені на Харківському авіаційному заводі.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.

 

Наприкінці 2017 року харківські авіабудівники виграли тендер на поставку комплектуючих для одного із бронетанкових заводів України. Йдеться про виготовлення елементів гусеничної стрічки для БМП. Така продукція повинна обов’язково проходити випробування.

 

Новина по темі: ХАРКІВСЬКИЙ АВІАЗАВОД ЗАПУСТИВ ТЕРМІЧНІ ПЕЧІ, ЯКІ НЕ ПРАЦЮВАЛИ 8 РОКІВ

 

«На полігоні бронетанкового заводу пройшли перші польові випробування наших траків. Це був тестовий пробіг у 50 км. Загалом такий пробіг має скласти 500 км. Згідно першим випробуванням ніяких зауважень до наших виробів немає», – повідомив начальник Департаменту виробництва ХДАВП Вячеслав Рачинський.

 

180504 track 1

 

Випробування почалися наприкінці квітня і триватимуть близько місяця.

 

За словами Вячеслава Рачинського, у виготовленні траків задіяно декілька цехів авіапідприємства – пресово-кувальний, цех механообробки, цех виготовлення систем управління, гальванічний цех, цех гідроапаратури, зварювальний.


«Виконання цього замовлення військових дуже важливе для нашого підприємства, бо на тривалий період забезпечує постійною роботою багатьох наших працівників. У даний час потреба у такій продукції дуже велика, а в Україні більше немає виробників траків», – зазначають у Департаменті виробництва ХДАВП.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues