180514 panther 00Агентство міністерства оборони Великої Британії з реалізації військового майна (Defence Equipment Sales Authority – DESA) виставило на продаж бойові машини Panther FCLV (Future Command and Liaison Vehicle).

 

 

Передає Український мілітарний портал з посиланням на Jane's 360.

 

Panther FCLV є модернізованим варіантом відомої бойової машини Iveco LMV, що були придбані в Італії в кількості 401 одиниць впродовж 2005-2009 років та дообладнані на підприємстві BAE System.

 

Новина по темі: НОВА МАШИНА ВОГНЕВОЇ ПІДТРИМКИ ПІХОТИ ВІД BAE SYSTEMS

 

180514 panther 0

Panther FCLV Фото: Flickr


326 одиниць Panther FCLV були оснащені комплексом STA та дистанційно керованим бойовим модулем SDW оснащений 7,62 кулеметом (в цій модифікації вони отримали іменування Group 2), також 75 бойових машин постачались без вказаного обладнання та озброєння та отримали позначення Group 3.

 

180514 panther nav 1

Navistar MXT-MV Фото: Вікіпедія


Зараз на продаж виставлено 395 Panther FCLV у різних модифікаціях. Пов’язано це в першу чергу зі скороченням фінансування британської армії та зміною структури бойових частин, де вони будуть замінені на бойові броньовані машини Navistar MXT-MV, що мають значно більших захист.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues